آموزش آشپزی

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

قیمت محصول

100 تخفیف

530,000 تومان

تا کنون 420 نفر این محصول را خریداری کردند

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

مشاوره و پشتیبانی

تاریخ انتشار: 1396/11/04

حجم آموزش: 18.84 گیگابایت

تاریخ بروزرسانی: 1401/11/04

زمان آموزش: 21 ساعت

سطح آموزش: صفر تا صد

تاریخ انتشار: 1396/11/04

حجم آموزش: 18.84 گیگابایت

زمان آموزش: 21 ساعت

آشپزی کردن هنری است که هرکسی باید آن را بلد باشد. علاوه بر آن خانم‌های خانه دار به طور معمول آشپزی می‌کنند که باید تکنیک‌ها و ترفندهای آشپزی را بدانند و هنر آشپزی خود را به‌روز کنند. آشپزی در واقع آماده سازی غذا جهت مصرف تلقی می شود که شامل روش ها و ابزار متعدد و همچنین ترکیب اجزا جهت طعم بخشی به غذا و قابلیت هضم آن است. ین کار نیازمند انتخاب درست و به اندازه مواد اولیه و ترکیب آنان با روشی منظم می باشد. مجموعه آموزش آشپزی 118فایل می تواند به شما کمک فراوانی جهت انتخاب درست مواد و ترکیب آنان با یکدیگر داشته باشد. همچنین با این دوره می‌توانید ترفندهایی برای دریافت نتیجه ای مطلوب تر را یاد بگیرید. دوره‌ی آموزش آشپزی 118فایل شامل تجربیات بزرگترین آشپز های جهان می‌باشد. شما به کمک این تجربیات می‌توانید سریع تر از حد معمول به یک آشپز حرفه‌ای و معروف تبدیل شوید. این دوره شامل 21 ساعت ویدئوی آموزشی می‌باشد. لازم به ذکر است که دوره‌ی آموزش آشپزی تنها مربوط به غذاهای درون ایران نیست؛ بلکه تمامی غذاها در سراسر جهان را به شما آموزش خواهد داد. شما با خرید مجموعه آموزش آشپزی بین المللی قادر خواهید بود هزاران نوع غذای جدید و متنوع را تهیه کنید. در ادامه به معرفی بیشتر این دوره و ویژگی‌های آن پرداخته‌ایم.  

آشپزی تکنیک و هنر پخت غذا با استفاده از حرارت یا با استفاده از روش‌های دیگر مثل بخار دادن است. آشپزی در واقع همان مراحل آماده کردن مواد خوراکی برای صرف کردن است. حرارت دادن مواد خوراکی به‌ منظور تغییرات شیمیایی، طعم، ظاهر، بو و شکل آن‌‌ها انجام می‌شود. زمانی‌که قرن‌ها پیش انسان آتش را کشف کرد، آشپزی به ‌عنوان یک هنر رایج شد. جالب است بدانید که در هر کشور نوع خاصی آشپزی وجود دارد که هر یک متنوع و به شکل‌های گوناگونی انجام می‌شوند.

کسی که شغل آشپزی را انجام می‌دهد آشپز گفته می‌شود. معمولاً بیشترین کار آشپزی را خانم‌های خانه‌دار انجام می‌دهند. اما در دنیا به‌ صورت مهارتی آشپزی یک شغل محسوب می‌شود. هر فرد آشپز بسته به این که چه توانایی‌ها و مهارت‌هایی داشته باشد، می‌تواند درآمدهای مختلفی را از این راه کسب کند. کسب مهارت و توانایی با آموزش‌ دیدن و تکرار و تمرین حاصل می‌شود که شما می‌توانید برای یادگیری بهتر این هنر از پکیج آموزش جامع آشپزی استفاده کنید.

آموزش آشپزی بین المللی  118فایل برای شما ارائه شده است.این مجموعه یکی از بهترین و پر طرفدارترین مجموعه های آموزش آشپزی در جهان به شمار می رود. شما با خرید مجموعه آموزش آشپزی بین المللی قادر خواهید بود هزاران نوع غذای جدید و متنوع را تهیه کنید. اگر از غذاهای تکراری خسته شده اید و تمایل به یادگیری دستور پخت غذاهای بیشتری را دارید، ما به شما مجموعه آموزش آشپزی بین المللی را پیشنهاد می کنیم.

مزایای یادگیری آموزش آشپزی

1. تهیه وعده‌های غذایی سالم در خانه می‌تواند سیستم ایمنی بدن شما را پشتیبانی کرده و خطر بیماری‌هایی مانند بیماری قلبی، سرطان، فشار خون بالا و دیابت را کاهش دهد.

2. فرایند ساده پخت و پز در خانه می‌تواند باعث تقویت و تقویت روحیه و عزت نفس شما شود.

3. غذا افراد را گرد هم می‌آورد و پخت و پز در خانه یک راه عالی برای اتحاد خانواده خود بر سر میز ناهار خوری است.

4. می‌تواند استرس را کاهش دهد.

5. می‌تواند یک راه سرگرم کننده باشد.

چرا آشپزی را فرا بگیریم؟

آشپزی کردن هنری است که هرکسی باید آن را بلد باشد تا بتواند در مواقع لزوم برای خود غذایی آماده و میل کند. همچنین خانم‌های خانه دار به طور معمول آشپزی می‌کنند که باید تکنیک‌ها و ترفندهای آشپزی را بدانند و هنر آشپزی خود را به‌روز کنند. در نهایت بازار کار عالی رستوران‌ها، هتل‌ها، تهیه غذا‌ها و… نیز باعث می‌شود افراد مختلفی شغل آشپزی را انتخاب کنند و در این مراکز تهیه غذا مشغول به کار شوند و کسب درآمد کنند. آموزش گام به گام آشپزی به شما کمک می‌کند تا با صفر تا صد این هنر آشنا شوید و نکات لازم برای پخت و پز بهتر و آشپزی اصولی را یاد بگیرید.

آشپزی در واقع آماده سازی غذا جهت مصرف تلقی می شود که شامل روش ها و ابزار متعدد و همچنین ترکیب اجزا جهت طعم بخشی به غذا و قابلیت هضم آن است. این کار نیازمند انتخاب درست و به اندازه مواد اولیه و ترکیب آنان با روشی منظم می باشد که این مجموعه می تواند به شما کمک فراوانی جهت انتخاب درست مواد، ترکیب آنان با یکدیگر و بیان ترفندهایی برای دریافت نتیجه ای مطلوب تر، نماید.

این حرفه، نکات و فواید خاصی فراتر از لذت انجام آن و چشیدن غذای تهیه شده توسط خود افراد، برای آنان دارد. این مجموعه آموزشی همانند سایر هنرها جهت ابراز خلاقیت به کار رفته و نقش مهمی در مدیریت استرس افراد ایفا می کند. زیرا زمانیکه انسان ها راهی برای ابراز خلاقیت های خود بیابند، قادر به رهایی از استرس خواهند بود. به صورتیکه افراد مبتلا به افسردگی به راحتی می توانند از این روش به آرامش زیادی دست یابند.

آموزش آشپزی 118فایل مناسب چه افرادی است؟

پیش نیاز و مهارت لازم برای یادگیری آشپزی

با وجود این که بسیاری از آشپزها این کار را به‌صورت تجربی آغاز می‌کنند اما بهترین کار این است که شغل آشپزی را به‌صورت یک کار تخصصی دانست و در آن تخصص و مهارت به دست آورد و سپس وارد کار شد. درواقع امروزه این‌ گونه است که اگر در این شغل آموزش‌های لازم را نگذرانده باشید نمی‌توانید در این کار به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کنید. برای شغل آشپزی نیاز به تحصیلات خاصی نیست اما علاقه‌مندان به این رشته می‌توانند بعد از آنکه سال اول متوسطه را به‌خوبی گذراندند وارد رشته کاردانش شوند.

سپس در زمینه آشپزی تحصیل کنند. اگر هم این افراد به تحصیلات دانشگاهی علاقه مند باشند می‌توانند در دانشگاه علمی کاربردی در حوزه آشپزی تا مقطع کارشناسی تحصیل کنند. همچنین افراد می‌توانند در دانشگاه‌های دیگر در رشته مدیریت هتل‌داری که آشپزی هم بخشی از آن است ادامه تحصیل دهند. اما در کنار تمام این موارد آموزش‌هایی که در این زمینه وجود دارند می‌توانند برای موفقیت در رشته آشپزی بسیار مثمرثمر باشند.

به‌ همین‌ منظور پکیج های آموزشی در این زمینه به وجود آمده‌اند که می‌توانند به آشپزها کمک کنند. این پکیج‌های آموزش آشپزی، آموزش‌هایی را در اختیار آشپزان قرار می‌دهند که طبق آن این افراد می‌توانند در شغل آشپزی به کسب مهارت بپردازند و تجربه خود را افزایش دهند. همچنین پکیج‌ها این فرصت را برای افراد فراهم می‌کنند که در این زمینه تخصصی‌تر عمل کنند. اما اگر بخواهیم درمورد مهارت‌های مورد نیاز برای شغل آشپزی صحبت کنیم باید به موارد زیر اشاره کنیم.

فردی که به رشته آشپزی می‌پردازد باید علاقه شدیدی به غذا و آشپزی داشته باشد. یکی از مهارت‌های این شغل داشتن صبر و تحمل زیاد است زیرا که در این شغل ممکن است مشغله‌های کاری زیادی به وجود آید. برای پیشرفت کاری و همچنین محبوبیت در بین مردم آشپزان باید بیشترین حد بهداشت و پاکیزگی را رعایت کنند.

سریع بودن یکی از شاخصه‌های مهم شغل آشپزی است. زیرا که آشپزان باید تمام سعی خود را بکنند که بهترین عملکرد را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند و سفارش مشتری را به‌ موقع به دستشان برسانند.در آشپزی دقت و نظم حرف اول را می‌زند. زیرا که این رشته پر از جزئیات است. و باید به این نکته توجه نمود یکی از راه‌های پیشرفت در این زمینه برای افزایش درآمد، خلاقیت است. آشپزان بسیاری وجود دارند که با بالا بردن سطح خلاقیت خود موجب افزایش درآمد و سطح کاری خود می‌شوند.

مدت زمان لازم برای یادگیری آموزش آشپزی چقدر است؟

برای یادگیری آشپزی هیچ زمان خاصی نمی‌توان تعریف کرد زیرا دنیای آشپزی دنیایی است که هر روز در آن می‌توان با خلاقیت و الگو گیری از آشپزی‌های مدرن و سنتی غذاهای مختلفی تهیه و تولید کرد. اما اگر می‌خواهید با اصول کلی آشپزی آشنا شوید و به عنوان یک حرفه به آشپزی نگاه می‌کنید می‌توانید با استفاده از دوره آموزشی آشپزی در کمتر از یکسال به بهترین آشپز تبدیل شوید.

وسایل مورد نیاز برای آموزش آشپزی

به‌طورکلی اگر بخواهید در رشته آشپزی مشغول به کار شوید و هدف شما از این کار تنها آشپزی در یک رستوران یا فست‌فود باشد، شما به وسایل مورد نیاز و ضروری خاصی احتیاج نخواهید داشت. در واقع تنها چیزی که نیاز دارید لباس‌های آشپزی و وسایل بهداشتی مخصوص به خود است. اما اگر بخواهید به‌عنوان آشپز در کترینگ خود مشغول به کار شوید، نیاز به تجهیزاتی دارید که در ادامه آن‌ها را نام خواهیم برد.

1. انواع آون

2. سیستم‌های تهویه

3. غذاساز و میکسر صنعتی

4. انواع اسلایسر

5. تجهیزات آماده‌سازی غذا و لوازم برش مواد

6. یخچال‌فریزر صنعتی

7. یخساز

8. دستگاه هواگیری به‌صورت گازی یا برقی

9. وسایل بهداشتی

10. شلف‌های ذخیره مواد خوراکی

11. ظرف‌هایی که در آن‌ها غذا سرو شود

12. مکان‌هایی جهت نگهداری مواد خوراکی

13. سینک

14. میز بخار

15. وسایل شستشو

16. چاقو و قیچی تیزکن صنعتی

لیست قیمت وسایل مورد نیاز برای آموزش آشپزی

بروزرسانی : 21 آبان ماه 1401

ردیف وسایل مورد نیاز آشپزی قیمت (تومان)
1 فرهای صنعتی (بر اساس حجم) 200000000 - 40000000
2 غذاساز و میکسر صنعتی (بر اساس حجم) 10000000 - 3000000
3 انواع اسلایسر(بر اساس مدل) 20000000 - 5000000
4 انواع یخچال فریزر صنعتی (بر اساس حجم) 15000000 - 50000000
5 انواع یخساز (بر اساس حجم) 15000000 - 30000000
6 دستگاه هواگیری به صورت گازی یا برقی 5000000 - 500000
7 وسایل بهداشتی (انواع پاک کننده، جرمگیر و شوینده های ظروف) 2000000 - 500000
8 شلف های دخیره مواد خوراکی (بر اساس جنس) 3000000 - 500000
9 ظروف سرو غذا (غذاخوری و پذیرایی 12 نفری) 8000000 - 2000000
10 سینک (بر اساس حجم) 10000000 - 3000000
11 (بخارپز گازی مدل GM01) میز بخار 52000000
12 وسایل شست و شو (ماشین ضرف شویی صنعتی) 75000000
13 چاقو و قیچی تیزکن صنعتی 3000000

سرمایه لازم برای شروع آموزش آشپزی

رشته آشپزی سطح‌های کاری متفاوتی دارد. کسی که وارد رشته آشپزی می‌شود بسته به هدفی که دارد می‌تواند برای آن سرمایه‌گذاری نماید. اگر برای شخصی هدف از شغل آشپزی تنها آشپزی کردن در رستوران یا فست فود‌های دیگران باشد، سرمایه چندانی نمی‌خواهد. تنها سرمایه‌ای که باید بپردازد این است که برای پیشرفت کاری خود پکیج‌های آموزشی تهیه کند که بتواند در رشته آشپزی به مهارت‌های خوبی دست پیدا کنند و از این طریق تجربه زیادی به دست آورد.

اما اگر شخصی هدف از آشپزی را راه‌اندازی کترینگ بداند، علاوه‌بر سرمایه لازم جهت آموزش دیدن و هزینه‌ای که برای آموزش می‌کند، باید یک مقدار سرمایه هم برای موضوعات دیگر در نظر بگیرد. به‌طور مثال این شخص می‌تواند مقداری از سرمایه خود را جهت خرید مکانی که قرار است در آن کترینگ را راه‌اندازی کند، کنار بگذارد.

البته این میزان سرمایه بسته به موقعیت جغرافیایی آن مکان می‌تواند متفاوت باشند. همچنین این فرد نیاز به ابزار و تجهیزاتی دارد که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم. پس باید برای این تجهیزات هم سرمایه‌ای را اختصاص دهد. در کل می‌توان این‌طور بیان کرد که برای شروع یک کترینگ ساده بهتر است سرمایه‌ای بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شود.

در پایان آموزش آشپزی چه اتفاقی می‌افتد؟

اعتقاد بیشتر آشپزهای بزرگ دنیا بر عشق ورزیدن به آشپزی است. اما بسیاری از افراد به این مقوله توجه نکرده و فقط از روی عادت هر روزه خود با منظور رفع نیاز گرسنگی، به آشپزی می پردازند. باید به این باور برسید که برخی ریزه کاری ها و ترفندهای آشپزی می تواند به تمایز دست پخت شما از دیگران کمک شایانی کند. اما با این حال بسیاری از افراد بدون اطلاع، اشتباهات زیادی در آشپزی انجام می دهند. پس برای جلوگیری از این اشتباهات و تمایز دست پخت خود از دیگران بهتر است در دوره های آموزش آشپزی شرکت کرده و یا از فیلم های آموزش آشپزی استفاده نمایید.

بعد از یادگیری هنر آشپزی می‌توانید در رستوران‌ها، هتل‌ها، کافی شاپ‌ها، بیمارستان‌ها، ارگان‌های دولتی و غیر دولتی مشغول به کار شوید. همچنین می‌توانید برای خودتان یک رستوران یا تهیه غذا دلخواه دست و پا کنید و برای خود و دیگران کارآفرینی کنید. علاوه بر این می‌توانید با دریافت مدرک آشپزی به کشورهای خارجی سفر کنید یا به صورت مربی این هنر را به دیگران نیز آموزش دهید. برای یادگیری بهتر این هنر می‌توانید از پکیج فوق العاده کاربردی آموزش گام به گام آشپزی استفاده کنید.

استاد آشپزی این دوره آموزشی، Hilah Johnson نام دارد. وی فیلم های آموزشی خود را به سمت آشپزی های مبتدی، متوسطه و همچنین برای افرادی که فقط دنبال دستورالعمل های ساده و کم هزینه هستند، ایجاد می نماید. تلاش او در جهت سرگرم کننده و آسان جلوه دادن آشپزی برای مخاطبان می باشد.

اولین کتاب آموزش آشپزی Hilah با نام “Learn To Cook” انتشار یافت. این کتاب تمامی مواردی که شما باید در رابطه با خرید، تهیه و پخت غذاها بدانید را پوشش می دهد.او همچنین کتاب دیگری با نام “The Breakfast Taco Book” را در قالب چاپ شده و کتاب الکترونیکی منتشر کرد.

بازار کار آموزش آشپزی در ایران

عموماً بازار کار آشپزی خوب است زیرا که آشپز می‌تواند در فرصت‌های گوناگون کار خود را انجام دهد. از جمله مکان‌هایی که می‌توان در آن‌ها آشپزی کرد، هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز تهیه غذا، آشپزخانه‌های صنعتی و… هستند. همچنین یک آشپز اگر تجربه و تعهد کاری خوبی داشته باشد می‌تواند سرآشپز یا مدیر یک آشپزخانه نیز باشد. گاهی هم ممکن است آشپز با تجربه مدیر رستوران شده و به‌عنوان کترینگ با شرکت‌ها و اداره‌های مختلف قرارداد کاری ببندد.

بعضی از آشپزها هم به‌ صورت مستقل کار می‌کنند و ممکن است برای خود یک رستوران یا فست‌فود دایر کنند. بسیاری از آشپزها هم هستند که تجربه و مهارت کافی دارند و آموزش‌های کافی دیده‌اند، با این‌ حال می‌توانند مجوز کسب کنند و به کسانی که به این شغل علاقه دارند، آموزش‌های مناسبی بدهند. با توجه به تنوع کاری آشپزی به‌طور دقیق نمی‌توان وضعیت بازار کار آشپزی در کشورمان را مشخص کنیم.

با این‌ حال می‌دانیم که امروزه مردم بیشتر از رستوران‌ها و غذاهای بیرون و آماده استفاده می‌کنند. این موضوع موجب می‌شود آشپزهای ماهر و مجرب فرصت‌های خوبی را در شغل خود داشته باشند. علاوه‌ بر موارد ذکر شده باید بگوییم که آشپزهای با سابقه و مجرب که مدارک آشپزی زیادی از جمله مدرک بین‌المللی آشپزی را دارند، قادر هستند که در بسیاری از کشورهای دنیا مثل استرالیا و کانادا مشغول به کار شوند. زیرا در این کشورها فرصت شغلی آشپزی بسیار زیاد است و از این طریق درآمد آشپزان نیز بیشتر خواهد شد.

یک آشپز میتواند در مکان هایی مانند رستوران ها و فست فود ها و غیره مشغول به کار شود، یا حتی برای خود مستقل کارکند و یک مرکز تهیه غذا راه اندازی کند. با توجه به زیاد شدن رستوران ها و فست فودها آشپزها وسرآشپزها  بازارکارخوبی پیش رو خواهند داشت.

این مجموعه دارای آموزش 17 نوع غذا از جمله دسر، سالاد، ساندویچ، سوپ، نان و شیرینی جات و …  می باشد. همچنین برای راهنمایی بیشتر شما کاربران محترم، فایلی حاوی میزان مواد اولیه تمامی غذاها در این مجموعه آموزشی گنجانده شده است.

همچنین شما میتوانید با دیدن مجموعه آموزشی آشپزی 118 فایل با اخذ مدرک بین المللی یک آموزشگاه آشپزی راه اندازی کنید و به علاقمندان به این هنر لذت بخش آموزش دهید.در آمد یک آشپز می تواند تا 5 میلیون تومان یا حتی بیشتر هم باشد، این در آمد می تواند در شهر های بزرگ به بیش از 10 میلیون تومان هم برسد که بستگی به میزان حرفه ای بودن شما دارد.

درآمد آموزش آشپزی در ایران

آشپزی شغلی نیست که بتوان برای آن حقوق ثابت در نظر گرفت. این شغل معیار دقیقی برای محاسبه‌ی درآمد ندارد. بنابراین به‌طور کلی نمی‌توان به‌ صورت دقیق و مشخص بیان کرد که میزان درآمد شغل آشپزی در ایران چه مقدار است. یکی از دلایل این اتفاق این است که در این شغل فرصت‌های کاری زیادی وجود دارد که موجب می‌شود افراد در حوزه‌های گوناگون از این شغل استفاده کنند.

با وجود این می‌توان میانگین حقوق آشپزی را برای سطح کارهای مختلف این رشته به دست آورد. مثلا گفته می‌شود بعضی از افراد شاغل در حوزه آشپزی که تازه‌کار هستند یا افرادی که سطح کار متوسطی در فست فودها دارند، معمولاً دارای حقوق پایه وزارت کار هستند. البته ممکن است به این مقدار مبلغی اضافه یا کم شود که این مبلغ بستگی به خود فرد و میزان کار او و حرفه‌ای بودنش دارد. این میزان درآمد برای افرادی که در فست فودها یا رستوران‌های خوب آشپزی می‌کنند و سطح کار نسبتا حرفه‌ای دارند، معمولاً بالاتر است.

همچنین بقیه آشپزهایی که در رستوران‌های لوکس و بزرگ کار می‌کنند، می‌توانند درآمد و حقوق بالاتری داشته باشند. در کل می‌توان گفت معمولاً درآمد این‌گونه افراد به ماهی حدود ۶ یا ۱۲ میلیون تومان هم می‌رسد . در نهایت باید گفت که میزان درآمد یک آشپز به عوامل گوناگونی بستگی دارد از جمله این عوامل می‌توان به مهارت، مدرک، مجوز، محبوبیت، تجربه و حرفه‌ای بودن آن شخص اشاره کرد.

بنابراین میزان درآمد شغل آشپزی یک درآمد نسبی است و در آن شخص آشپز می‌تواند با کسب مهارت‌های بیشتر و تجربه‌ی تخصصی‌تر درآمد بالاتری را کسب نماید. به طور کلی درآمد یک آشپز حرفه‌ای می‌تواند به بیش از ۱۵ میلیون تومان نیز برسد. این میزان درامد زمانی حاصل می‌شود که در آشپزی مهارت کافی را به دست آورده باشید. برای کسب مهارت بیشتر می‌توانید از پکیج آموزش صفر تا صد آشپزی استفاده کنید.

درآمد آموزش آشپزی در جهان

صرف غذا یکی از بخش‌های مهم زندگی ما است که روزانه چند بار آن را تکرار می‌کنیم. همان‌طور که در خانه وجود یک آشپز جهت پخت غذا ضروری است، در هر جا و مکان دیگر نیز اهمیت این‌ موضوع مشخص است. با توجه به این موضوعات در هر کشوری نیز وجود شغل آشپزی ضروری است. گزارش‌ها نشان می‌دهند که میزان فرصت کاری شغل آشپزی در سال در ده سال گذشته در آمریکا رشد هشت درصدی داشته است.

این موضوع در حالی است که متوسط رشد مشاغل مختلف در این کشور دارای رشد چهارده درصدی هستند. اما در کشور استرالیا در پنج سال گذشته میزان فرصت شغلی آشپزها حدوداً رشد منفی داشته است. البته این موضوع برای سرآشپزها صادق نیست. زیرا که بازار کار آن در استرالیا رشد سی و دو درصدی داشته‌ است.  

اما اگر بخواهیم در مورد درآمد آشپزی در کشورهای مختلف صحبت کنیم باید بگوییم که در کشور آمریکا میانگین درآمد آشپزها هر ساعت حدود ۱۰ دلار است این میزان در مشاغل دیگر حدوداً شانزده دلار است. همچنین در کشور آمریکا  سرآشپزها سالانه حدود ۴۰ هزار دلار درآمد دارند که متوسط این درآمد برای مشاغل دیگر ۳۳ هزار دلار است. اما در آخرین گزارش‌ها این میزان درآمد بیشتر نیز گزارش شدند.

همچنین میانگین درآمد سالیانه در کشور استرالیا برای شغل آشپزی ۳۳ هزار دلار است و سرآشپزها حدود ۴۲ هزار دلار درآمد دارند. در کشور انگلیس میانگین درآمد سالیانه برای شغل آشپزی افراد تازه‌کار و مبتدی حدود ۲۰ هزار دلار است. اما برای افراد مجرب این میزان درآمد به ۲۴ هزار دلار نیز می‌رسد. همچنین در این کشور برای دستیار سرآشپز ۳۴ هزار دلار و برای سرآشپز حدود ۴۵ هزار دلار در نظر گرفته‌ شده است. این میزان درآمد برای سرآشپزهای هتل‌های بزرگ و حرفه‌ای بین ۶۰ هزار تا ۷۶ هزار دلار می‌رسد. برای مهاجرت به کشورهای خارجی و مشغول شدن در شغل آشپزی در این کشورها تنها راهی که وجود دارد این است که مدرک معتبر آسپزی را دریافت کرده باشید و برای این کار بهتر است ابتدا با استفاده از دوره آموزش مقدماتی تا پیشرفته آشپزی با نکات اساسی این هنر آشنا شوید.

آموزش تهیه انوع دسر با طعم های متفاوت

3 ساعت

آموزش تهیه انواع سالاد

1 ساعت

آموزش تهیه صبحانه

2 ساعت

آموزش تهیه ساندویچ

1 ساعت

آموزش تهیه انواع سوپ و سبزیجات

2 ساعت

آموزش تهیه غذاهای مناسبتی

2 ساعت

آموزش تهیه انواع نان و شیرینی

2 ساعت

آموزش تهیه غذای کودکان

1 ساعت

آموزش تهیه غذاهای برزیلی و دریایی

2 ساعت

آموزش تهیه غذاهای مکزیکی و سبزیجات

2 ساعت

آموزش تهیه غذاهای مکزیکی و سبزیجات

3 ساعت

اگر علاقمند به فعالیت در زمینه آشپزی و پخت غذا های متنوع و خوشمزه هستید قطعا می توان گفت آشپزی شغل مناسبی برای شما خواهد بود.
مجموعه 118 فایل این امکان را برای شما فراهم کرده است که بدون اینکه به کشور خارج بروید در ایران هم مدرک بین المللی دریافت کنید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید.
یکی از اصلی ترین نکات در آموزش غیر حضوری بحث زمان و مکان است یعنی شما به دلخواه خود در هر مکان یا زمانی می توانید کلاس ها را شرکت کنید. در کلاس حضوری معمولا فرصت سوال و جواب و تعامل فراگیران با استاد وجود ندارد و یا بسیار کم اس
آموزشگاه آنلاین 118 فایل با کمک گرفتن از اساتید برتر بین المللی در  این حوزه سعی بر این داشته  تا بهترین و با کیفیت ترین آموزش‌ها را به صورت زیرنویس تحت لفظی فارسی یا زبان فارسی در اختیار شما قرار دهد.
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

تاکنون 20 نظر ثبت شده است

10 دیدگاه برای آموزش آشپزی

 1. zoli

  چقدر طول میکشه تا بسته به دستمون برسه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بسته آموزشی شما بین 3 تا 7 روز کاری تحویل داده خواهد شد.
   سپاس از همراهی شما

 2. گل نرگس

  سلام می خواستم بدونم چه جوری باید هزینه دوره را پرداخت کنم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   می توانید هم به صورت اینترنتی هزینه را پرداخت کنید و هم هزینه را هنگام دریافت بسته آموزشی به مامور پست بدهید.
   سپاس از همراهی شما

 3. javad.jj

  این دوره کامل آشپزی یاد میده؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله دوره های ما از صفر تا صد است و تمام نکات از ابتدای شروع آشپزی تا به دست آوردن مهارت کامل شما را یاری می کند.
   سپاس از همراهی شما

 4. پریناز 9812

  سلام می خواستم بدونم هزینه ارسال چقدره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   هزینه ارسال بسته ها توسط پست تعیین می شود و هزینه ارسال به سراسر کشور تقریبا بین 20 تا 30 هزار تومان می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 5. taheresa

  اگر لینک برای دانلود ویدیو دریافت کنیم همون آموزشی که روی دی وی دی هست رو ارسال می کنین یا فرق میکنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. مجموعه مورد نظرتان را می توانید به یکی از روش های لینک دانلود و دی وی دی دریافت کنید و هیچ تفاوتی در محتوای آموزشی وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما

 6. محمد علی

  برای آشپز و سرآشپزشدن به نظر شما باید حتما مدرک داشت؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام احترام
   بسیاری از آشپزها در گذشته به صورت تجربی وارد این شغل شده اند. اما امروزه آشپزی یک حرفه تخصصی شده است. برای ورود به این شغل باید تخصص و دانش لازم را آموخت. شما با گذراندن این دوره می توانید مدرک نیز کسب کنید.
   سپاس از همراهی شما

 7. aye

  وای من عاشق غذا و آشپزیم. تو این مجموعه غذاهای متداول یاد داده شده یا نه جدید هستن؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این مجموعه انواع غذاها با دستور پخت های متفاوت آموزش داده شده است.
   سپاس از همراهی شما

 8. آتوسا محبی

  آینده شغلی داره آشپزی؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله دارای آینده شغلی بسیار خوبی است. آشپز می تواند در مکان های مختلف از جمله هتل ها، رستوران ها، فست فود ها، مراکز تهیه غذا و یا آشپزخانه های صنعتی کار کند. با داشتن تجربه و صلاحیت کاری کافی می تواند سر آشپز یا مدیر آشپزخانه شوید.
   سپاس از همراهی شما

 9. azadeh

  این دوره آشپزی ایرانی است یا نه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این دوره توسط اساتید خارجی تدریس شده است، به طبع غذاهای خارجی نیز تدریس شده است.
   سپاس از همراهی شما

 10. mohammadreza-25

  از چه ظروفی در مایکروویو میشه استفاده کرد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کاغذی ، شیشه ای ، چینی ، پلاستیکی ، سرامیکی و چوب
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

420

خریدار

4.7

رضایت

شناسه آموزش: 2306

اطلاعات تکمیلی

درصد تکمیل آموزش

تسلط مدرس

92%

سرعت دانلود

100%

کیفیت ویدئو

85%

کیفیت صوت

85%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

عضویت شما با موفقیت انجام شد