مجموعه دیو اند اوا

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

قیمت محصول

100 تخفیف

295,000 تومان

تا کنون 1,050 نفر این محصول را خریداری کردند

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

مشاوره و پشتیبانی

تاریخ انتشار: 1399/06/24

حجم آموزش: 2.87 گیگابایت

تاریخ بروزرسانی: 1401/06/24

زمان آموزش: 80 قسمت

سطح آموزش: صفر تا صد

تاریخ انتشار: 1399/06/24

حجم آموزش: 2.87 گیگابایت

زمان آموزش: 80 قسمت

تحقیقات نشان‌ داده کودکی که پیش از یک‌ سالگی زبان را فرا گرفته است؛ نسبت به‌ کودکی که از سن 9 سالگی زبان را آموزش می‌بیند، در آینده هنگامی که وارد سطوح بالاتر زبان می شود موفق تر خواهد بود. پس بهتر است هر پدر و مادری اگر به فکر آینده‌ی فرزندش است از کودکی شروع به آموزش کند. این آموزش می‌تواند با ثبت نام در کلاس یا آموزش در خانه باشد. به این دلیل که کودکان شیش ماه تا 2 سال را نمی‌توان به کلاس فرستاد و انتظار یادگیری زیادی از جانب آن‌ها داشت؛ بهتر است چاره‌ی دیگری بیندیشید. یکی از راه‌هایی که بسیاری از والدین از آن راضی هستند، مجموعه دیو اند آوا است. این مجموعه دارای 6 ساعت ویدئوی آموزشی است. انیمیشن دیو اند آوا در کنار آهنگ‌ها و شعرهای شاد به آموزش زبان انگلیسی می‌پردازد. همچنین این مجموعه اعداد، رنگ، اعضای‌ بدن و میوه‌ها را با روش‌های مختلفی به‌ کودکان در کنار آهنگ آموزش می‌دهد. در مجموعه‌ی دیو اند آوا شاهد موسیقی‌های معروف کودکانه برای افزایش زبان انگلیسی کودک خواهید بود. با پکیج آموزشی دیو اند آوا کودکان مباحث پایه ای را فرا می گیرند و آمادگی خوبی برای شروع سطح بالاتر پیدا می کنند. با این دوره کودک شما قادر خواهد بود الفبا را به ترتیب و به صورت شعر بیان کند. حتی رنگ ها، میوه ها و خوراکی را به خوبی تشخیص خواهد داد.

ویدئوهای مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) در حدود 5 دقیقه می باشد، زیرا کودکان در زمینه آموزش به ویژه زبان انگلیسی در حدود 5 الی 7 دقیقه بیشتر تمرکز ندارند. شعرهای متنوعی برای تکمیل آموزش زبان انگلیسی کودکان در مجموعه  (Dave and ava) تهیه شده که شامل عنکبوت و درخت کریسمس، ترانه های جشن هالوین، گوسفند مادربزرگ، روز بارانی، قطار حیوانات و غیره می شود که کمک می کند قدرت شنیداری زبان انگلیسی کودکان بالا رود.

از آن جایی که حروف الفبا با لهجه بریتانیایی نیز در مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) قرار دارد موجب می شود کودکان به این لهجه مسلط شوند، زیرا کودکان بهتر از بزرگسالان می توانند لهجه های مختلف را فرا بگیرند. با انیمیشن های مجموعه  (Dave and ava) می توانید از همان سن کم با کودکان خود زبان انگلیسی را کار کنید و مهارت شنیداری و گفتاری آن ها را تقویت کنید تا بتوانند در آینده به راحتی مباحث بیشتری از زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

چرا کودکان مجموعه دیو اند اوا را تماشا کنند؟

زبان انگلیسی از جمله زبان‌های بین‌ المللی است که در حال حاضر بیشتر مردم جهان این زبان را یاد دارند. همچنین در بیشتر ارتباط های بین المللی از زبان انگلیسی استفاده می شود. حتی برای تحصیلات در دانشگاه نیاز به دانستن زبان انگلیسی است. از این رو یادگیری زبان انگلیسی یک امر ضروری می باشد. با مجموعه دیو اند اوا 118فایل، می توان از شش ماهگی به کودکان زبان را یاد داد.

تحقیقات نشان‌ داده کودکی که از زیر یک‌ سالگی زبان را فرا گرفته، نسبت به‌ کودکی که از سن 9 سالگی زبان را آموزش می‌بیند؛ در آینده هنگامی که وارد سطوح بالاتر زبان می شود موفق تر خواهد بود. پس برای آن که در آینده کودکان بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم برای خردسالان مجموعه دیو‌ اند‌ اوا را تهیه‌ کنید.

مجموعه دیو اند اوا مناسب چه افرادی است؟

خلاصه‌ای از محتویات مجموعه دیو اند اوا!

در پایان مجموعه دیو اند اوا چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان مجموعه (Dave and ava) کودکان قادر خواهند بود الفبا را به ترتیب و به صورت شعر بیان کنند. حتی رنگ ها، میوه ها و خوراکی را به خوبی تشخیص می‌دهند. شمارش اعداد تا ده با روش‌های مختلفی به کوکان یاد داد‌ه می شود. می‌توان گفت در انتهای مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) کودکان قادرند اعداد را از یک تا ده بشمارند.

کودکان با مجموعه  (Dave and ava) مباحث پایه ای را فرا می گیرند و آمادگی خوبی برای شروع سطح بالاتر پیدا می کنند. از آن جا که انیمیشن‌ها مجموعه دیو اند اوا (Dave and ava) کوتاه و جذاب تولید شده است و کودکان بالای شش ماه تا انتهای همراه آموزش خواهند بود و بیشتر برای یادگیری ترغیب می شوند؛ این امر باعث می شود در انتها همزمان با زبان مادری، زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرند.

تمام شعر ها و مطالب بیان شده در این مجموعه با لهجه انگلیسی بوده و کودکان با تماشای آن می توانند به خوبی با لهجه انگلیسی آشنا شوند.
دیو و اوا مجموعه موزیکال آموزش انگلیسی است که برای کودکان 1 تا 4 سال طراحی شده است. ترانه های شاد این مجموعه مفاهیم پایه همچون الفبای انگلیسی، اعداد، شکل‌ها، رنگ‌ها و … را آموزش می‌دهند. لهجه این مجموعه آمریکایی است و تمام قسمت‌های آن زیرنویس انگلیسی دارند.
این کارتون علاوه بر این کودک شما را برای ساعت‌های متوالی سرگرم می کند، روش بازی کردن مستقل، حضور در جمع‌های کودکانه مثل مهد کودک، نوع دوستی و بازی با همسالان را نیز به کودک می‌آموزد.
مهمترین هدف این کارتون تقویت مهارت های زبان انگلیسی و اجتماعی کودکان است. کودکان با تماشای این مجموعه کارتون ترانه‌ها و شعرهای کودکانه بسیاری را می آموزند که در تقویت مهارت‌های زبان انگلیسی در آنها بسیار تأثیرگذار است. تماشای کارتون زبان اصلی یکی از اصلی‌ترین روش‌های آموزش زبان دوم به کودکان است که در این انیمیشن به خوبی به آن پرداخته شده است.
آموزشگاه آنلاین 118 فایل با کمک گرفتن از اساتید برتر بین المللی در  این حوزه سعی بر این داشته  تا بهترین و با کیفیت ترین آموزش‌ها را به صورت زیرنویس تحت لفظی فارسی یا زبان فارسی در اختیار شما قرار دهد.
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

تاکنون 20 نظر ثبت شده است

10 دیدگاه برای مجموعه دیو اند اوا

 1. hastihamava

  سلام شش ماهگی سن کمی برای آموزش زبان نیست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر، یادگیری کودکان در سن پایین تر بسیار بیشتر و راحت تر است.
   سپاس از همراهی شما

 2. omidreza

  سلام فرزند من علاقه بسیاری به حیوانات داره ممنون که در این آموزش یادگیری اسم حیوانات را به زبان انگلیسی قرار داده اید.

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   با آرزوی موفقیت برای فرزندتان
   سپاس از همراهی شما

 3. 98712

  آیا این مجموعه دوبله شده است؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   خیر، این آموزش دارای زیرنویس تحت الفظی است.
   سپاس از همراهی شما

 4. mahdi

  اگر لینک دریافت کنیم همون آموزشی که روی دی وی دی هست رو ارسال می کنین یا فرق میکنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله. مجموعه مورد نظرتان را می‌توانید به یکی از روش های لینک دانلود و دی وی دی دریافت کنید و هیچ تفاوتی در محتوای آموزشی وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما

 5. panizfarzin

  سلام تو این مجموعه شعر به زبان انگلیسی آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این دوره مجموعه‌ای از شعر و آهنگ کودکانه و شاد است که کودکان همراه با شعر و اهنگ زبان انگلیسی را می‌آموزند.
   سپاس از همراهی شما

 6. حسنیه علی ابادی

  ای مجموعه چند دی وی دی دارد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مجموعه دارای 1 عدد دی وی دی و در مجموع دارای 80 قسمت می‌باشد.
   سپاس از همراهی شما

 7. hamid.motarami

  تخفیف هم میذارین رو مجموعه هاتون؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله، در حال حاضر این آموزش از تخفیف 40% برخوردار است.
   سپاس از همراهی شما

 8. nooranafis

  آیا اعداد انگلیسی هم به کودکان اموزش داده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله در این مجموعه یادگیری اعداد و حروف قرار داده شده است.
   سپاس از همراهی شما

 9. javidjafari

  روش آموزش زبان انگلیسی در این مجموعه به کودکان چیست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این مجموعه با استفاده ار شعر و آهنگ های شاد و بچگانه به آموزش زبان انگلیسی پرداخته می شود.
   سپاس از همراهی شما

 10. homayoon

  این مجموعه برای چه رنج سنی مناسب است؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این مجموعه برای کودکان بالای شش ماه مناسب است.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1,050

خریدار

4.9

رضایت

شناسه آموزش: 3285

اطلاعات تکمیلی

درصد تکمیل آموزش

تسلط مدرس

92%

سرعت دانلود

100%

کیفیت ویدئو

85%

کیفیت صوت

85%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

عضویت شما با موفقیت انجام شد