آموزش زبان انگلیسی سطح مقدماتی

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

قیمت محصول

100 تخفیف

720,000 تومان

تا کنون 210 نفر این محصول را خریداری کردند

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

مشاوره و پشتیبانی

تاریخ انتشار: 1401/01/05

حجم آموزش: 25.39 گیگابایت

تاریخ بروزرسانی: 1401/01/05

زمان آموزش: 35 ساعت

سطح آموزش: مقدماتی

تاریخ انتشار: 1401/01/05

حجم آموزش: 25.39 گیگابایت

زمان آموزش: 35 ساعت

زبان انگلیسی از مهم‌ترین مواردی است که هر فردی در هر سنی باید شروع به آموزش دیدن کند. برای یادگیری زبان انگلیسی هیچ وقت دیر نیست و اگر هیچ پیش زمینه‌ای در مورد زبان انگلیسی ندارید بهتر است درابتدا از سطوح مقدماتی شروع کنید. آموزشگاه 118فایل با ارائه‌ی دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی در سطح مقدماتی، شما را برای راهیابی به سطوح بالاتر آماده می‌کند. آموزش زبان انگلیسی سطح مقدماتی 118فایل بیش از 35 ساعت ویدئو آموزشی را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. این دوره‌ی آموزشی از دو بخش گرامر و لغات تشکیل شده است. در بخش لغات، اصطلاحات رایجی که برای ابراز علاقه در زبان انگلیسی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد معرفی می‌شود. این اصطلاحات در مکالمه روزانه به کار برده می‌شود و نحوه صحیح استفاده از آن توضیح داده شده است. فراگیری زبان از هر سنی می‌تواند پیشرفت‌های بسیاری را برای افراد رقم بزند. مهم‌ترین این پیشرفت‌ها در زمینه‌های علمی و مالی خواهد بود. دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی سطح مقدماتی 118فایل را می‌توانید همین حالا از طریق ثیت نام در سایت تهیه کنید. یکی از نکات مثبت این دوره‌ی آموزشی این است که نیاز به سرمایه اولیه خاصی ندارد و منابع و کتاب‌های مورد نیاز آن به راحتی قابل دسترس است. در ادامه به معرفی این دوره جهت شروع و  بازار کار و درآمد آن به صورت مفصل پرداخته‌ایم.

فعل‌های مرکب با fill، اصطلاح رایج با all، کلمات کاربردی، آموزش رنگ‌ها، نحوه استفاده sorry و excuse me، دیالوگ مربوط به غذا، لغات مربوط به البسه، آموزش تفاوت بین listen و hear، تفاوت افعال want و need، نحوه بیان ساعت و غیره از موضوعاتی است که در بخش لغات آموزش زبان انگلیسی مقدماتی فرا خواهید گرفت. همچنین در این بخش لغاتی درباره مباحثی مربوط به پول، حمام، تمیزکاری، لباس، خوردن، اعضای خانواده، اعضای بدن، سفر و غیره را آموزش می‌بینید.

در این آموزش نحوه تسلط بر لغات، معرفی صفاتی برای توصیف مردم، آموزش اشکال هندسی، لغات مشابه big، لغاتی انگلیسی برپایه فرانسوی و غیره به طور دقیق توضیح داده می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت در این مجموعه لغات کاربردی و پایه زبان را فرا خواهید گرفت، به گونه‌ای که می‌توانید یک ارتباط ساده با انگلیسی زبان‌ها برقرار کنید.

در بخش گرامر این مجموعه نحوه استفاده صحیح A، An، The، Was، Were، Also، Too، As well و غیره آموزش داده می‌شود. همچنین نحوه به کاربردن فعل‌هایی مانند Do، Dose، Did، Don’t، Doesn’t، Didn’t، Could، Should و… نیز در آموزش زبان انگلیسی فرا خواهید گرفت. در بخش گرامر به قیدهایی نظیر Always, Usually, Often, Sometimes, Never هم پرداخته می‌شود.

در این آموزش زبان انگلیسی مقدماتی زمان افعال و نحوه استفاده هر فعل با توجه به زمان آن معرفی می‌شود تا بتوانید در یک گفت‌وگو منظور خود را به درستی به مخاطب خود برسانید.

〈 خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان انگلیسی مقدماتی 〉

   این آموزش توسط 118 فایل تضمین میشود   

 در صورتی شروع کردید و یاد نگرفتید  

مبلغ پرداختی به شما باز خواهد گشت

بدون هیچ قید و شرطی؟؟

آموزش زبان انگلیسی از پایه

برای یادگیری زبان انگلیسی از پایه، تمرین منظم و مستمر از اهمیت بالایی برخوردار است. در زیر چند روش موثر برای تمرین و پیشرفت در یادگیری زبان انگلیسی از پایه را برای شما توضیح می‌دهم:

1. گوش دادن به مکالمات و متون: گوش دادن به مکالمات و متون انگلیسی کمک می‌کند تا با تلفظ کلمات و جملات زبان آشنا شوید. این فعالیت می‌تواند با گوش دادن به پادکست‌های آموزشی یا تماشای فیلم‌ها و سریال‌های انگلیسی انجام شود.
2. مکالمه فعال: تمرین مکالمه با همکلاسی‌ها یا افراد دیگر که زبان انگلیسی را بلدند، می‌تواند به شما کمک کند تا مهارت‌های گفتاری خود را بهبود ببخشید.
3. تمرین نوشتاری: نوشتن جملات، تکست‌ها، یادداشت‌ها و حتی روزنامه‌نگاری به زبان انگلیسی می‌تواند به شما کمک کند تا دایره واژگان خود را گسترش دهید و قواعد گرامری را به خوبی درک کنید.
4. تکرار و تمرین مستمر: تکرار و تمرین مستمر از اصول اساسی در یادگیری زبان است. مرور مطالب قبلی و تمرین بر روی مهارت‌های اساسی مانند خواندن، نوشتن، گفتار و شنیدار به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشید.

با توجه به این روش‌ها و تمرین منظم، می‌توانید بهترین نتایج را در یادگیری زبان انگلیسی از پایه به دست آورید. به یاد داشته باشید که صبوری، پشتکار و انگیزه مهمترین عوامل موفقیت در یادگیری زبان هستند.

چرا زبان انگلیسی مقدماتی 118فایل را فرا بگیریم؟

فراگیری زبان از هر سنی می‌تواند پیشرفت‌های بسیاری را برای افراد رقم بزند که مهم‌ترین این پیشرفت‌ها در زمینه‌های علمی خواهد بود. در تجارت و یا سفرهای گردشگری دانستن زبان انگلیسی یک مزیت محسوب می‌شود، زیرا بیشتر مردم دنیا به زبان انگلیسی تسلط نسبی دارند.

این آموزش سطح مقدماتی زبان انگلیسی را یاد می‌دهد تا علاقمندان، تاجران و گردشگران بتوانند در سفرهای خود به کشورهای مختلف سفری راحت و بدون مشکلی را رقم بزنند. این دوره یک مجموعه کامل برای کسانی که می‌خواهند در زمان کم مباحث پایه زبان را فراگیرند مناسب است.

این آموزش مناسب چه افرادی است؟

در پایان آموزش زبان انگلیسی مقدماتی چه اتفاقی می‌افتد؟

در این مجموعه نحوه درست استفاده از اصطلاحات، لغات و اصطلاحات پرکاربرد ارائه شده است. آموزش زبان انگلیسی مقدماتی همچنین تلفظ صحیح لغات را آموزش می‌دهد که در نتیجه می‌توان گفت علاوه بر لغات و گرامر، تلفظ کلمات را فرا خواهید گرفت. توجه داشته باشید که این آموزش در بخش گرامر به زمان افعال بسیار توجه داشته، زیرا زمان افعال در درک بهتر جمله بسیار موثر است و همچنین قید‌ها بخش دیگری از گرامر این مجموعه است که به طور مختصر چند قید مهم را آموزش می‌بینید.

آموزش لغات مبتدی

13 ساعت

آموزش گرامر مبتدی

22 ساعت

در آموزش زبان انگلیسی مقدماتی، تلفظ درست بسیاری از کلمات دشوار ارائه شده است. با تماشای این ویدئو ها می توانید نحوه تلفظ درست بیشتر کلمات انگلیسی را فرا بگیرید .
آموزشگاه آنلاین 118 فایل با کمک گرفتن از اساتید برتر بین المللی در  این حوزه سعی بر این داشته  تا بهترین و با کیفیت ترین آموزش‌ها را به صورت زیرنویس تحت لفظی فارسی یا زبان فارسی در اختیار شما قرار دهد.
این آموزش در دو سطح مبتدی و متوسطه ارائه شده است و برای هر فرد در این سطح کاملا مناسب است.
آموزش زبان انگلیسی مقدماتی تمام مباحث و نکات مربوط به زبان را به شما عزیزان ارائه داده است تا بتوانید مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید. برای تسلط به زبان انگلیسی باید تمرین زیادی داشته باشید.
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

تاکنون 20 نظر ثبت شده است

10 دیدگاه برای آموزش زبان انگلیسی سطح مقدماتی

 1. شمیم

  عالی بود دستتون درد نکنه

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما

 2. hootan.shams

  چقدر طول میکشه بخوام زبان رو کامل یاد بگیرم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   با تمرین مستمر و تماشای دقیق ویدئوهای آموزش زبان انگلیسی مقدماتی می توانید در حدود شش ما مقدمات زبان انگلیسی را فرا بگیرید.
   سپاس از همراهی شما

 3. مونا خانم

  اگه الان سفارش بدم چند روزه به دستم میرسه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بسته آموزشی شما بین 3 تا 7 روز کاری تحویل داده خواهد شد.
   سپاس از همراه

 4. SAREN

  تعداد دی وی دی هاش چقدره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   آموزش زبان انگلیسی مقدماتی 118فایل با بیش از 35 ساعت ویدئو آموزشی در غالب 6 دی وی دی ارائه شده است.
   سپاس از همراهی شما

 5. سامی

  دوره پیشرفته رو هم دارین؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   دوره آموزش زبان انگلیسی متوسط و پیشرفته در حال تدوین می باشد.
   با سپاس از همراهی شما

 6. chiko

  چرا از 118 فایل باید خرید کنیم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   امکان دریافت آموزش ها به صورت دی وی دی و یا لینک دانلود مشاوره تلفنی رایگان قبل از تهیه دوره آموزش شرایطی مناسب برای تهیه مجموعه دلخواهتان می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 7. mr engineer

  کتاب های کمک آموزشی هم همراهش داره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مجموعه آموزش زبان انگلیسی مقدماتی لغات و اصلاحات کاربردی و پایه زبان را ارائه می دهد که توسط اساتید برتر دنیا تدریس می شد.
   سپاس از همراهی شما

 8. popak.la456

  آموزش مقدماتی چقدر میتونه مفید باشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این آموزش سطح مقدماتی زبان انگلیسی را یاد می‌دهد تا علاقمندان، تاجران و گردشگران بتوانند در سفرهای خود به کشورهای مختلف سفری راحت و بدون مشکلی را رقم بزنند. این دوره یک مجموعه کامل برای کسانی که می‌خواهند در زمان کم مباحث پایه زبان را فراگیرند مناسب است.
   سپاس از همراهی شما

 9. برومند

  گرامر هم آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این آموزش به بررسی لغات پایه زبان و همچنین بررسی گرامر پرداخته شده است.
   سپاس از همراهی شما

 10. نازنین مالک

  من زبانم خوب نیست این آموزش میتونه کمکم کنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   آموزش زبان انگلیسی مقدماتی صفر تا صد می باشد. در این آموزش لغات کاربردی و پایه زبان را فرا خواهید گرفت، به گونه‌ای که می‌توانید یک ارتباط ساده با انگلیسی زبان‌ها برقرار کنید.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

210

خریدار

4.9

رضایت

شناسه آموزش: 3346

اطلاعات تکمیلی

درصد تکمیل آموزش

تسلط مدرس

92%

سرعت دانلود

100%

کیفیت ویدئو

85%

کیفیت صوت

85%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

عضویت شما با موفقیت انجام شد