آموزش پایه تا حرفه ای اکستنشن مو|در خانه|کاملا عملی+مدرک معتبر

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

قیمت محصول

100 تخفیف

415,000 تومان

تا کنون 420 نفر این محصول را خریداری کردند

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

مشاوره و پشتیبانی

تاریخ انتشار: 1397/02/30

حجم آموزش: 7.34 گیگابایت

تاریخ بروزرسانی: 1401/02/30

زمان آموزش: 10 ساعت

سطح آموزش: صفر تا صد

تاریخ انتشار: 1397/02/30

حجم آموزش: 7.34 گیگابایت

زمان آموزش: 10 ساعت

برای بسیاری از افراد ظاهر یکی از مهم‌ترین مسئله‌هایی است که به آن توجه می‌کنند. همچنین داشتن موهای پرپشت و بلند آرزوی بسیاری از خانم‌ها است. اکستنشن مو، همان موهای اضافه‌ای هستند که به موهای شخص اضافه می‌شوند. این کار با هدف حجم دادن به مو و بلند کردن آن‌ها به کار می‌رود. اکستنشن‌‌ مو انواع مختلفی دارد. در ادامه به تمامی موارد مربوطی به اکستنش مو اشاره کرده‌ایم. برای انجام اکستنشن مو باید وسایل مورد نیاز آن را داشته باشید. همچنین برای اینکه یک اکستنشن جذاب و طبیعی داشته باشید باید به یه آرایشگر حرفه‌ای مراجعه کنید. علاوه بر تمامی موارد گفته شده؛ خود شما می‌توانید با یادگیری هنر اکستنشن مو برای خود و نزدیکانتان این هنر را انجام دهید. همچنین می‌توانید با یادگیری این حرفه، یک شغل جدید راه اندازی کنید. یکی از نکات مثبت این کسب و کار این است که ابزار مورد نیاز اکستنشن مو به راحتی قابل دسترس است. در ادامه به معرفی ابزار و تجهیزات مورد نیاز، جهت شروع این حرفه، بازار کار و درآمد آن به صورت مفصل پرداخته‌ایم.

 


آموزش اکستنشن مو 118فایل با بیش از 10 ساعت ویدئو آموزشی در حوزه آرایشگری ارائه شده است این مجموعه نحوه نصب انواع اکستنشن مو را آموزش می‌دهد. همانطور که می‌دانید اکستنشن مو به روش‌های حجم دادن و افزایش قد مو اطلاق می‌شود. این آموزش به صورت مرحله‌ به‌ مرحله به توضیح و بیان نکاتی در خصوص روش های اکستنشن مو کلیپسی، بافت خطی ، چسبی و روش موی دوختی پرداخته است. در روش مو دوختی اکستنشن‌ها با وسایلی‌مخصوص بر‌روی موها دوخته می‌شوند.


 

در روش بافت خطی در ابتدا باید موهای افراد به حالت افقی از یک طرف سر به طرف دیگر آن بافته شود. سپس عملیات اکستنشن‌ مو بر روی این بافت‌ها صورت گیرد. باید افزود که نکات مربوط به هر‌روش نیز درقالب یک مبحث جدا با‌عنوان “نکات مربوط به اکستنشن”، توضیح داده‌شده‌است. اکستنشن چسبی همانطور که از نامش پیداست، اکستنشن بر روی موهای افراد چسبانده می‌شود.

تمامی روش‌هایی که در بالا ذکر شد، روش های اکستنشن سرد به شمار می روند. در این روش ها از هیچ گونه دستگاهی برای انجام عملیات اکستنشن استفاده نمی‌گردد. یک روش دیگر که با استفاده از دستگاه‌های مخصوص عملیات اکستنشن مو انجام می شود، روش اکستنشن گرم نام دارد.

برای بسیاری از افراد ظاهر یکی از مهم‌ترین مسئله‌هایی است که به آن توجه می‌کنند. همچنین داشتن موهای پرپشت و بلند آرزوی بسیاری از خانم‌ها است. اکستنشن مو، همان موهای اضافه‌ای هستند که به موهای فرد اضافه می‌شوند. این کار با هدف حجم دادن به مو و بلند کردن آن‌ها به کار می‌رود. اکستنشن‌‌ مو انواع مختلفی دارد. کسانی که می‌خواهند اکستنشن مو انجام دهند، می‌توانند با مشاوره‌های لازم و با در نظر گرفتن عواملی مثل هزینه، نوع مو و میزان بلندی آن از اکستنشن مو استفاده کنند.

اکستنشن مو کاری کاملاً بی‌خطر است و امروزه در بسیاری از مراکز آرایشی انجام می‌شود. همچنین امروزه بسیاری از خانم‌ها در سراسر دنیا از این کار استفاده می‌کنند. اکستنشن مو می‌تواند بسیاری از مشکلات مو مثل نازکی، ریزش و حتی کچلی را پوشش دهد. بنابراین خانم‌ها در هر سنی از نوجوانی تا پیری می‌توانند از این محصولات استفاده کنند. اما نکته‌ای که به آن توجه داشت این است که شما باید قبل از انجام اکستنشن از نوع برند و جنس مویی که قرار است برای شما استفاده شود اطلاع داشته باشید. برای یادگیری این حرفه می‌توانید از پکیج آموزش جامع اکستنشن مو استفاده کنید و تمامی نکات مهم این کار را یاد بگیرید و اجرا کنید.

〈 برخی از دروس این دوره 〉

درآمد اکستنشن مو در ایران یه درآمد توپ در انتظارته!

به دلیل این‌که آمار مشخصی از استفاده از موی مصنوعی و اکستنشن مو وجود ندارد، بنابراین نمی‌توان برای درآمد این رشته مقدار مشخصی در نظر گرفت. همچنین نرخ‌های این کار در افراد مختلف متفاوت است. علاوه بر آن به دلیل اینکه نصب مو و اکستنشن آن انواع مختلفی دارد ( مثلاً چسبی کراتین یا لاینی است) بنابراین درآمد رشته اکستنشن مو برای هر فرد می‌تواند متفاوت باشد.

درآمد هر شخصی که اکستنشن مو انجام می‌دهد کاملاً بستگی به سطح کار، معلوماتش، اطلاعات و مهارت او بستگی دارد. همچنین یکی از عوامل مهمی که روی درآمد افرادی که اکستنشن مو انجام می‌دهند مؤثر است این است که این فرد باید دارای محبوبیت باشد و بین افراد شناخته‌ شده باشد. شناخت کار یک فرد در بین مردم موجب می‌شود که این شخص بازار کار بهتری داشته باشد.

اما اگر بخواهیم به‌ صورت تقریبی درآمدی برای این رشته در نظر بگیریم باید بگوییم که اگر شخصی که اکستنشن مو انجام می‌دهد دارای تجربه تقریباً متوسطی باشد، تقریباً بدون در نظر گرفتن اقدامات ترمیم، روزی ۲ الی ۳ مراجعه‌کننده برای اکستنشن مو دارد.

حال اگر اکستنشن مو برای قد مو تا سرشانه و حجم معمولی باشد قیمت آن حدود 900.000 تومان است و اگر موها تقریباً تا سرشانه و پرحجم و ضخیم باشد قیمت این اکستنشن مو به 1.200.000 تومان هم می‌رسد. طبق این آمار حدوداً برای شخصی که اکستنشن مو انجام می‌دهد و تجربه بالایی دارد درآمدی حدود ۳ میلیون در روز باید در نظر گرفت. که به صورت ماهانه میشود 90.000.000 تومان!!!

اما عجله نکنید درآمد بالا برای کسی است که مشتری خود را دارد و مهارت او به مشتری ثابت شده اما شما در ابتدای کار برای سطح کار و محله‌ای نسبتا متوسط با تعداد کمتری مشتری می‌تواند بین 15 الی 25 میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشید.

همچنین به یاد داشته باشید شما با آموزش ترمیم اکستنشن مو در این دوره به یکی از مهارت های پول ساز این حرفه نیز مسلط  میشوید

اگر از دوره آموزش اکستنشن مو استفاده کنید سطح درامدتان در این حرفه بیشتر می‌شود زیرا با صفر تا صد این حرفه آشنا می‌شوید و می‌توانید این کار را به نحو احسن انجام دهید.

سرمایه لازم برای شروع اکستنشن مو

برای شغل اکستنشن مو نیز مانند هر شغل دیگری نیاز به سرمایه است. اما اولین سرمایه‌ای که باید برای اکستنشن مو در نظر بگیرید، هزینه برای آموزش است. این‌ مورد یکی از مهم‌ترین موارد هزینه این کار است. زیرا که آینده‌ی کاری شما به این مورد بستگی دارد. همان‌طور که در بالا نیز اشاره کردیم در بعضی موارد ممکن است که وسایل اکستنشن مو به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار بگیرد، اما اگر این مورد وجود نداشت، شما مجبور به هزینه کردن برای خرید این تجهیزات هستید.

بنابراین باید مقداری از سرمایه خود را به این کار اختصاص دهید. یکی از مهم‌ترین مواردی که قسمتی از سرمایه را به خود اختصاص می‌دهد، هزینه برای تهیه موی طبیعی است. اما اگر مبتدی هستید و نمی‌خواهید برای خرید موی طبیعی هزینه کنید اصلا جای نگرانی نیست. شما می‌توانید از موی مصنوعی هم استفاده کنید. یکی دیگر از اقداماتی که به جای این کار می‌توانید انجام دهید این است که وقتی مشتری برای یک سفارش به شما مراجعه می‌کند از او بیانه دریافت کنید.

این کار را در هنگام مشاوره دادن انجام دهید و سپس با پول آن بیانیه می‌توانید به خرید موی طبیعی بپردازید. از این طریق  لزومی ندارد که برای خرید موی طبیعی سرمایه‌ای در نظر بگیرید. در بعضی از موارد بسیاری از افراد مایل هستند که برای کسب مهارت‌های بیشتر در یک سالن زیبایی صندلی اجاره کنند. البته هزینه این کار به‌صورت پورسانت است یعنی شما باید مقداری از درآمد خود را به صاحب سالن اختصاص دهید. در این صورت بعد از مدتی در نهایت می‌توانید هنگامی‌ که در کارتان به‌ اندازه کافی پیشرفت کردید برای خود سالن زیبایی و اکستنشن مو راه اندازی کنید.

سرمایه‌ای که باید برای احداث یک سالن زیبایی در نظر بگیرید شامل خرید یا اجراه‌ی محل سالن، خرید تجهیزات و وسایل لازم، استخدام پرسنل، هزینه‌های مربوط به دکور و طراحی داخلی، هزینه‌های مربوط به کسب مجوز و … است.

   این آموزش توسط 118 فایل تضمین میشود   

 در صورتی شروع کردید و یاد نگرفتید  

مبلغ پرداختی به شما باز خواهد گشت

بدون هیچ قید و شرطی؟؟

این آموزش را میتوانید به سه روش داشته باشید

♦ دریافت DVD درب منزل

♦ دریافت فلش درب منزل

♦ دریافت لینک دانلود بلافاصله بعد خرید


درصورت نیاز به هر گونه پشتیبانی همکاران ما پاسخگو خواهند بود

021 2222 1240 

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن، همان‌طور که از نامش پیداست، به مو‌های اصلی متصل می‌شود تا قد مو (بلندکردن مو) و حجم آن را بیشتر کند. انواع مختلفی از اکستنشن مو وجود دارد. برخی از انواع ارزان قیمت هستند و از الیاف مصنوعی تهیه شده‌اند. انواع گران‌تر که ظاهری زیبا و طبیعی‌تر هم دارند از مو‌های واقعی و طبیعی تهیه شده‌اند.

مزایای یادگیری اکستنشن مو

1. استفاده از اکستنشن محدودیت سنی ندارد و افراد در هر سنی که باشند می‌توانند این کار را انجام دهند.

2. از حرارت و سایر ابزارها استفاده نمی‌شود در نتیجه کمترین آسیب به مو وارد می‌شود.

3. برای آرایش مو می‌توان از محصولات سیلیکونی و روغنی استفاده کرد.

4. برای موهای ضخیم بسیار مناسب است.

5. در صورت مراقبت درست بین ۲ تا ۳ ماه دوام دارد.

6. برای افرادی که موی کوتاه دارند بسیار مناسب است.

7. باعث افزایش حجم موها می‌شود.

چرا اکستنشن مو را فرا بگیریم؟

آموزش اکستنشن برای تمامی آرایشگران و علاقمندان به حرفه آرایشگری مناسب و کاربردی است. این مجموعه انواع  اکستنشن گرم و سرد را گام به گام آموزش می‌دهد. به‌گونه‌ای که اگر هیچ‌ مهارتی در زمینه آرایشگری ندارید می‌توانید با این‌آموزش جامع انواع اکستنشن‌ مو را به راحتی در خانه انجام‌دهید.

توجه داشته باشید که نصب هر مدل نیاز به رعایت نکات کلیدی و پایه ‌ای است. در این مجموعه همه نکات مهم به طور کامل و مرحله‌ به ‌مرحله آموزش داده شده ‌است. با تماشای دقیق ویدئو ها می‌توانید به طور دقیق اکستنشن را روی سر خود یا مشتریان خود قرار دهید.

آموزش اکستنشن مو 118فایل مناسب چه افرادی است؟

خلاصه‌ای از محتویات آموزش اکستنشن مو!

پیش نیاز و مهارت لازم برای شروع اکستنشن مو

برای شغل اکستنشن مو نیز مانند هر کار آرایشگری دیگری ابتدا نیاز به آموزش‌های لازم در این زمینه است. بسیاری از افراد مایل هستند که برای این رشته مدرک به دست آورند. پس این افراد می‌توانند به فنی‌ حرفه‌ای مراجعه کرده و با گذراندن دوره‌های آموزشی مدرک به دست آورند. اما نکته‌ای که در این‌جا وجود دارد این است که غیر از به دست آوردن مدرک هم می‌توان در این رشته مشغول به کار شد.

ولی در این صورت باید ابتدا همان‌طور که برای هر شغل دیگری نیاز به آموزش‌های صحیح است، در این زمینه نیز آموزش دید. پس بنابراین افرادی که می‌خواهند وارد این رشته شوند، باید ابتدا آموزش‌های لازم ببینند. در این زمینه پکیج‌های آموزشی بسیاری وجود دارد که می‌تواند برای این افراد مثمرثمر باشد. این پکیج‌های آموزشی این فرصت را برای این افراد فراهم می‌کنند که بتوانند با استفاده از یادگیری مباحث مهارت‌ها و تجربه خود را افزایش دهند. برای بالا بردن توانایی خودتان و یادگیری بهتر این هنر می‌توانید از ویدیوهای آموزش مقدماتی تا پیشرفته اکستنشن مو استفاده کنید.

بنابراین می‌توان گفت اولین قدم برای شروع کار اکستنشن مو این است که افراد ابتدا یک آموزش کامل و کاملاً تخصصی در مورد آن ببینند. بعد از این کار این افراد می‌توانند به‌عنوان کارآموز یا دستیار مدتی را بگذرانند تا اینکه به تمام نکات و تکنیک‌ها مسلط شوند و تجربه به دست آورند. اما علاوه‌ بر آموزش‌ها، مهارت‌هایی هم لازم است که افراد قبل‌ از ورود به رشته اکستنشن مو به دست آورند.

یکی از این مهارت‌ها داشتن صبر و حوصله زیاد است. کار با مو مقداری دشوار است. زیرا این کار ظریف و پر از جزئیات است. بنابراین لازم است کسی که شروع به این کار می‌کند، دارای حوصله و صبر زیادی باشد. یکی دیگر از مهارت‌هایی که لازم است قبل‌از ورود به اکستنشن مو در افراد وجود داشته باشد این است که این افراد باید نسبت به مواد و وسایل دارای آشنایی لازم باشند و در مورد مو و انواع آن شناخت داشته باشند.

وسایل مورد نیاز برای شروع اکستنشن مو

در کار اکستنشن مو نیز مانند هر کار آرایشگری دیگری نیاز است که شما دارای بعضی تجهیزات و وسایل باشید. البته در بسیاری از آرایشگاه‌ها یا آموزشگاه‌ها ممکن است این وسایل به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار بگیرد، اما بهتر است که برای اختصاصی کردن و مستقل کار کردن خودتان این وسایل را از قبل تهیه کنید. اگر قرار است خودتان ابزار و وسایل ضروری این کار را تهیه کنید ابتدا توجه کنید که مهم‌ترین کار برای خرید تجهیزات اکستنشن مو خرید انواع مو است.

البته اگر مبتدی هستید و می‌خواهید برای اولین‌ بار این کار رو شروع کنید بهتر است از اکستنشن‌های مصنوعی استفاده کنید تا هزینه‌های کمتری هم بپردازید. هر چند که موهای طبیعی کیفیت بهتری دارند. از دیگر ابزارهای مورد نیاز برای اکستنشن مو می‌توان به لیزر مخصوص، سرچسب موها، پنس، برس مخصوص این کار، گیره برای فیکس کردن موها، شانه دم باریک برای تقسیم‌بندی سر، انواع ابزارهای مخصوص اکستنشن مثل رینگ، سوزن و چسب اشاره کرد.

در پایان آموزش اکستنشن مو چه اتفاقی می‌افتد؟

چند سالی است که تب و تاب اکستنشن مو بین خانم‌ها اوج گرفته است. خیلی از خانم‌ها یا به دلیل کوتاهی موهایشان و یا به دلیل کم پشت بودن آن ترجیح می‌دهند تا موهای خود را اکستنشن کنند. بسیاری هم قصد رنگ کردن موهای خود را ندارند و می‌خواهند با انجام اکستنشن هایلایت‌هایی را در موهای خود ایجاد کنند. بنابراین یادگیری این حرفه باعث می‌شود به راحتی وارد بازار کار این حرفه شوید. برای یادگیری این هنر می‌توانید از پکیج ویدیویی آموزش گام به گام اکستنشن مو استفاده کنید.

در انتهای مجموعه نکات مراقبت از موهای اکستنشن را فرا خواهید گرفت. این نکات شامل نحوه مراقبت‌های بعد از اکستنشن، نحوه ریموو موها، شانه زدن موها و شستن آن و… می‌باشد. مجموعه آموزش اکستنشن مو با آموزش بیش از 150 مدل مو یک مجموعه جامع به شمار می‌رود.

در نتیجه این آموزش یکی از مهمترین مجموعه‌هایی است که باید هر آرایشگری آن را ببیند. همچنین برای مراقبت از موهای طبیعی نکات زیادی در این مجموعه گنجانده شده که می تواند کمک بسیاری در حفظ زیبایی موهایتان نمایید.

شما در این دوره به طور کامل آموزش اکستنشن مو از پایه تا حرفه ای را خواهید دید و حتی میتوانید این اکستنشن مو را در خانه انجام دهید.

آموزش اکستنشن مو با رینگ

یکی از روش های محبوب اکستنشن مو روش اسکتنشن با رینگ است که ما در این دوره به آن پرداخته ایم و شما با علاوه بر آموزش انواع روش ها مانند اکستنشن مو با بافت و یا با کراتین و حتی آموزش اکستنشن مو با موی مصنوعی و… این موارد را هم یاد خواهید گرفت.

مدت زمان لازم برای یادگیری آموزش اکستنشن مو چقدر است؟

آموزش حرفه‌ای اکستنشن مو مدت زمان لازم جهت یادگیری این حرفه را کم می‌کند و شما می‌توانید در کمتر از یک ماه این هنر را یادبگیرید و با کسب مهارت وارد بازار کار شوید.

بازار کار اکستنشن مو در ایران

آرایشگری یکی از مشاغل پردرآمد است که می‌توانید با سرمایه و بدون سرمایه وارد این شغل شوید. اگر بخشی از آموزش آرایشگری را یاد بگیرید و بدون هیچ سرمایه‌ای کار خود را در سالن‌های آرایشی شروع کنید و کسب درآمد کنید.

اگر بتوانید سرمایه لازم را برای راه اندازی سالن آرایشی فراهم کنید می‌توانید درآمدی بیش از 10 میلیون تومان در ماه را برای خود رقم بزنید. البته توجه داشته باشید که میزان درآمد به نسبت جمعیت شهر افزایش یا کاهش می‌یابد. به طور مثال درآمد آرایشگران در شهرهای بزرگی مانند تهران بیشتر بوده در حالی که در شهرهای کوچک ممکن است درآمد بیش از 5 میلیون تومان در ماه باشد

درآمد اکستنشن مو درخارج از ایران

همان‌طور که در ایران مقوله زیبایی یکی از موضوعات بسیار مهمی است که به آن توجه می‌شود، در خارج از ایران نیز در بسیاری از کشورها آرایشگری یکی از مهم‌ترین مسائلی است که خانم‌ها به آن توجه می‌کنند. همچنین این رشته یکی از پردرآمدترین شغل‌های جامعه محسوب می‌شود. از طرف دیگر در کشورهای خارجی با توجه به رشد منفی که در جمعیت خود احساس می‌کنند، نیاز به تامین نیروی کار جوان و مناسب با مشاغل گوناگون دارند. در یکی از این مشاغل که نیاز به افراد نیروی کار دارند آرایشگری است.

یکی از شاخه‌های رشته‌ی آرایشگری نیز اکستنشن مو است که در کشورهای گوناگون طرفداران زیادی دارد. در کشورهای مختلف به دلیل آن که بتوانند این خلا را جبران کنند، در نیروی کار مهاجر خود برای ایجاد انگیزه و اشتیاق دستمزدهای بالایی در نظر می‌گیرند. بنابراین می‌توان گفت که بازار کار اکستنشن مو در خارج از ایران نیز بسیار خوب است و این شغل دارای درآمدهای بالایی است.

در کل با توجه به این‌ که آرایشگری شغلی است که مدام رو به‌ رشد است و هر روز تکنیک‌های جدیدتر و متنوع‌تری وارد دنیای مد می‌شود، می‌توان این‌طور در نظر گرفت که اکستنشن مو یکی از شغل‌های پول‌ ساز در کل کشورها محسوب می‌شود. اما با وجود تمام این موارد باید این‌طور بیان کرد که میزان درآمد هر شخصی که اکستنشن مو انجام می‌دهد در هر کشور متفاوت است. زیرا حقوق دریافتی آرایشگران در هر کشور با یکدیگر فرق دارد.

اما می‌توان میانگین حقوق افرادی که اکستنشن مو انجام می‌دهند در کشورهای مختلف این‌طور بیان کرد، حدود درآمد این شغل در آمریکا حدوداً  ۲۳۱۵۰ دلار است. این میزان درآمد در کشور استرالیا ۳۱۰۰۰ دلار و در کشور آلمان سالانه ۲۷۰۰۰ یورو است. میزان درآمد کار اکستنشن مو در کانادا نیز مانند استرالیا است و ۳۱۰۰۰ دلار است. البته باید به این‌ موضوع توجه کرد که در این کشور طبق سابقه و مهارتی که فرد دارد ممکن است این درآمد به پنجاه هزار دلار نیز برسد.

مقدماتی بر اکستنشن مو

1 ساعت

اکستنشن کلیپسی

2 ساعت

اکستنشن چسبی

2 ساعت

اکستنشن با میکرورینگ

1 ساعت

اکستنشن با بافت آفریفایی

2 ساعت

اکستنشن مو با کراتین و اکستنشن بافت

1 ساعت

مراقبت از مو و سایر نکات آموزشی اکستنشن مو

1 ساعت

آموزشگاه آنلاین 118 فایل با کمک گرفتن از اساتید برتر بین المللی در  این حوزه سعی بر این داشته  تا بهترین و با کیفیت ترین آموزش‌ها را به صورت زیرنویس تحت لفظی فارسی یا زبان فارسی در اختیار شما قرار دهد.
اکستنشن مو طبیعی اگر کسی قصد انجام اکستنشن دارد، در اولین انتخاب به سمت اکستنشن مو طبیعی می‌رود. یکی از روش‌های انجام اکستنشن به روش طبیعی استفاده از روش رینگی است که موها به صورت دسته‌ای توسط رینگ یا حلقه‌های مخصوص به موهای کف سر اضافه می‌شوند و موها را پر پشت تر و بلندتر نشان می‌دهند. از روش‌های دیگر اکستنشن موهای طبیعی می‌توان به میکرو لینک نیز اشاره کرد که با استفاده از موی طبسعی انسان که به آرایشگاه مردانه و زنانه فروخته می‌شود اشاره کرد. اکستنشن مو مصنوعی اکستنشن مو گیره ای از روش‌هایی است که برای اکستنشن مو مصنوعی می‌توان از آن استفاده کرد.موهای مصنوعی در این روش می‌تواند به کف سر وصل شده و در مواقع لازم جدا شوند.
اگر ازمواد بی کیفیت برای نصب اکستنشن استفاده کنید یا در این زمینه تخصص نداشته باشید ممکن است موهای شما آسیب ببیند.
یشتر افراد گمان می‌کنند اکستنشن مو مخصوص خانم‌هایی است که دوست دارند موهایشان را بلند کنند، اما این تنها کاربرد اکستنشن مو نیست. افرادی که مو‌های نازک و کم‌پشتی دارند هم می‌توانند به کمک این روش موهایشان را پرتر کنند.
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

تاکنون 20 نظر ثبت شده است

10 دیدگاه برای آموزش پایه تا حرفه ای اکستنشن مو|در خانه|کاملا عملی+مدرک معتبر

 1. سهیلا

  کیفیت ویدیو های این دوره چه جوریه؟ اخه برای من خیلی مهمه

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   کیفیت ویدئوهای آموزشی HD (1920*1080) می باشد.
   سپاس از همراهی شما.

 2. چکاوک

  انواع اکستنش موجوده تو این دوره چی هستن؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این دوره روش های اکستنشن مو کلیپسی، بافت خطی ، چسبی و روش موی دوختی پرداخته است.
   سپاس از همراهی شما

 3. 26homeyra nazari

  خیلی خوبه که بافت ها رو هم توش یاد میدین چون واقعا نیاز داشتم بهش

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما.

 4. سارا حمیدی

  دوره های دیگه آرایشگری هم دارین؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله مجموعه های دیگری مانند بافت مو را ما داریم.
   سپاس از همراهی شما

 5. hamideh

  وای چقدر خوب این دوره بنظر کاربردی میادش ممنون از سایت خوبتون

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما

 6. sima.karim

  همه موارد که در این قسمت سایت گفته شده واقعا آموزش داده میشن؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله همه این موارد به طور کامل در فصل های متفاوت درون این دوره اموزش داده میشود.
   سپاس از همراهی شما

 7. mayam.ll

  باید برای اکستنشن کردن بافت هم بلد بود؟ چرا؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله بهتر است یاد داشته باشید زیرا در روش بافت خطی در ابتدا باید موهای افراد به حالت افقی از یک طرف سر به طرف دیگر آن بافته شود. سپس عملیات اکستنشن‌ مو بر روی این بافت‌ها صورت گیرد.
   سپاس از همراهی شما

 8. kiana shaban

  چقدر اکستنشن مو دوام داره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   اکستنشن های دائمی می توانند تا سه ماه ادامه داشته باشند و اکستنشن های نیمه دائمی بین 6 تا 8 هفته بنابراین طول عمر آنها به میزان استفاده آنها بستگی دارد.
   سپاس از همراهی شما

 9. پروانه جمشیدی

  اکستنشن مو به موهای خودمون آسیب نمیزنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   اکستنشن به موهای شما آسیب نمی رساند. با این حال ، موهایی که اکستنشن شده اند نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به موهای طبیعی خودتان دارند.
   سپاس از همراهی شما

 10. سپیده

  ابن دوره همه چیز در مورد اکستنشن مو یاد میده؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله در این دوره همه چیزهای مورد نیاز برای این کار آموزش داده میشود.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

420

خریدار

4.9

رضایت

شناسه آموزش: 2422

اطلاعات تکمیلی

درصد تکمیل آموزش

تسلط مدرس

92%

سرعت دانلود

100%

کیفیت ویدئو

85%

کیفیت صوت

85%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

عضویت شما با موفقیت انجام شد