آموزش شعبده بازی (0 تا 100)

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
آموزش شعبده بازی-118فایل

قیمت محصول

100 تخفیف

560,000 تومان

تا کنون 840 نفر این محصول را خریداری کردند

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

مشاوره و پشتیبانی

تاریخ انتشار: 1399/04/20

حجم آموزش: 39.64 گیگابایت

تاریخ بروزرسانی: 1400/04/20

زمان آموزش: 55 ساعت

سطح آموزش: صفر تا صد

تاریخ انتشار: 1399/04/20

حجم آموزش: 39.64 گیگابایت

زمان آموزش: 55 ساعت

شعبده بازی یکی از هنرهای قدیمی است که از گذشته تا به امروز طرفداران خاص خود را داشته. در واقع شعبده بازی ترکیبی از علم، هنر و خلاقیت است. شما با کسب علم شعبده بازی و آمیختن کمی هنر و خلاقیت می‌توانید یک شعبده باز بزرگ و سرشناش شوید. شایان به ذکر است که اکثر شعبده بازها به ماوراء طبیعه اعتقاد خاصی ندارند و بر این باورند که کارهای خیلی خاص‌تر و شگفت انگیزتر از این موارد به دست انسان قادر به انجام است. این افراد توانایی این را دارند که ساعت‌ها شما را سرگرم سازند و با انجام کارهای عجیب باعث حیرت شما شوند. مطمئنا شعبده بازها با جادو شعبده بازی نمی‌کنند و برای هر شعبده یک ترفند خاص را به کار می‌برند. اگر شما نیز به یادگیری شعبده بازی علاقه دارید و قصد دارید یک شعبده باز ماهر شوید باید آموزش ببینید. آموزش‌های رایگان بسیاری وجود دارد اما این آموزش‌ها را فکر میکنم بیشتر افرادی که در این زمینه سر رشته‌ دارند؛ حفظ هستند. به همین دلیل بهتر است با تهیه دوره‌ی آموزشی شعبده بازی 118 فایل بیش از 90 شعبده جدید و جذاب را بیاموزید. شعبده بازی درآمد خوبی برای شما به همراه دارد و نیاز به هیچ سرمایه اولیه‌ای به جز هزینه برای آموزش دیدن نخواهد داشت. یکی از نکات مثبت این کسب و کار این است که ابزار مورد نیاز شما به راحتی قابل دسترس و خرید است. در ادامه به معرفی بیشتر شعبده بازی و سرفصل‌های آموزشی جهت شروع این حرفه، بازار کار و درآمد آن به صورت مفصل پرداخته‌ایم.

در نگاه اول شعبده بازی کاری بسیار سخت به نظر می‌رسد، اما پس از آشکار شدن ترفندهای شعبده‌ بازی، خواهید دید که آموزش شعبده‌ بازی محدود به خطای دید و ابزارهای مخصوص است. شعبده‌ بازی یا همان تردستی در ظاهر غیر عادی و ناممکن می باشد که با تاثیر بر روان یا حواس انسانی باعث خطا در دریافت اطلاعات و غافلگیری می شود.

در این مجموعه بیش از 90 ترفند و تکنیک شعبده‌ بازی ارائه شده است. که می‌توانید در جمع‌های خانوادگی و یا مجامع عمومی متناسب با مراسم و جشن‌ها شعبده بازی‌های جذاب و متنوعی را اجرا کنید. این آموزش ها توسط شعبده بازان مجرب و مشهور ارائه شده است. که در ابتدا حقه های شعبده‌ بازی را اجرا کرده و نحوه انجام آن را به طور دقیق توضیح داده ایم. تا بتوانید همانند شعبده بازان مشهور اجرایی منحصر به‌ فرد داشته باشید.

چرا شعبده بازی را فرا بگیریم؟

شعبده بازی نوعی هنر و علم هست که توسط یک فرد که تسلط کامل به روش شعبده بازی دارد و دارای سرعت عمل بالایی هست انجام می گیرد که به او شعبده باز می گویند. هنر شعبده بازی هنری ظریف و بی کران می باشد که شامل علوم : فیزیک، شیمی، ریاضی است و حقه، سرعت دست و پنهان کاری توسط وسیله و دست در هنر شعبده بازی نقش دارند. شعبده بازی مانند هنرهای دیگر شامل ، نقاشی ، خوانندگی ، طراحی و … یک هنر کامل و بی کران می باشد.

که به همین دلیل تمرین های مختلف شعبده بازی اغلب نیاز به حرکت هایی حساب شده و دقیق دارند، که می تواند باعث بهبود قدرت فکری و خلاقیت گردد و در نتیجه واکنش های بین سیستم عصبی و حرکتی را سریع تر کند. به علاوه ی چیزهایی که گفته شد، آموزشی سالم و سودمند برای تمام مردم به شمار میرود که اگر حرفه ای ادامه داده شود، هنرجو می تواند شعبده بازی را به عنوان کار و منبع درآمدش انتخاب نماید.

برترین شعبده باز دنیا کاپرفیلد میلیون ها دلار از طریق همکاری با گروه های موسیقی و نیز تورها و کنسرتهای منحصر به فرد در موشا کای، یکی از 11 جزیره شخصی او در باهاماس، به دست آورده است. طبق برآورد مجله فوربس در سال 2013 دارایی خالص او 800 میلیون دلار تخمین زده شده است؛ رقمی که کاپرفیلد را به لحاظ تجاری به موفق ترین شعبده باز تاریخ تبدیل کرده است.

 کاپرفیلد در سال 2013 به فوربس گفت «شعبده بازی فقط حقه نیست؛ رازها و سخت کوشی های زیادی در آن دخیل هستند.

 

آموزش شعبده بازی 118فایل مناسب چه افرادی است؟

خلاصه‌ای از محتویات آموزش شعبده بازی !

خلاصه‌ای از محتویات آموزش شعبده بازی با پاسور !

پیش نیاز و مهارت لازم برای شعبده بازی

تردستی یا شعبده بازی از آن دسته شغل‌هایی است که پیش نیاز و مهارت خاصی برای آن وجود ندارد و فقط برای موفق شدن در این حرفه باید آموزش‌های لازم را یاد گرفت. هر کسی با هر تحصیلاتی و حتی اگر بی‌سواد هم باشد و مدرک خاصی نداشته باشد می‌تواند این هنر را یاد بگیرد. کسی که می‌خواهد شعبده باز شود باید مهارت‌ این کار را داشته باشد و روش‌های مختلف تردستی را یاد گرفته باشد تا بتواند در سیرک‌ها، کنسرت‌ها‌ی داخلی و خارجی مشغول به کار شود. راه این حرفه کاملا مشخص و هموار است و و داشتن علاقه به این هنر به راحتی می‌توان در آن موفق شد.

مدت زمان لازم برای یادگیری شعبده بازی چقدر است؟

شعبده بازی هنری آمیخته از فیزیک، شیمی، فلسفه و… است که با تکنیک‌ها و ترفندهای مختلفی انجام می‌شود. شاید بتوان گفت مدت زمان یادگیری این حرفه نامحدود است و ممکن است یک شعبده باز در یک جایی یا با خواندن مطلبی هنر جدید ابداع کند اما به طور کلی بسته آموزش صفر تا صد شعبده بازی به شما این امکان را می‌دهد که در سطح یک هندمند متوسط رو به بالا در هنر شعبده بازی تکنیک‌های لازم را فرا بگیرید. این اموزش‌ها در کمتر از دو ماه بهترین نتیجه را می‌دهند.

وسایل مورد نیاز برای شروع شعبده بازی

این هنر یا همان تردستی  جز کارهایی است که با وسایل و بدون وسایل می‌توان آن را انجام داد اما ابزارهای اصلی که یک شعبده باز باید به خوبی با آن‌ها آشنا باشد تا بتواند کارهای جذاب و سرگرم کننده‌ای انجام دهد متفاوت است که در زیر به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

نور: نور همان چیزی است که تردستی را به با علم و هنر پیوند داده است که یک شعبده باز با شناخت نور می‌تواند شگفتی‌های بی‌نظیری را خلق کند.

آب: آب یکی دیگر از ابزارهای لازم تردستی است که دنیای دیگری از هنر شعبده بازی را رو می‌کنند. یکی از مهیج‌ترین کارهایی که شعبده بازان با آب انجام می‌دهند راه رفتن روی آب است.

کلاه: کلاه را نماد شعبده بازی می‌دانند و با آن کارهای مختلفی از جمله بیرون آوردن خرگوش، پرنده و… انجام می‌دهند.

سکه: برای تردستی از وسایل مختلفی می‌توان کمک گرفت که سکه‌ هم یکی از این وسایل است که کاری اکثر شعبده بازان با آن انجام می‌دهند شکستن سکه یا تکه تکه کردن آن است.

شمشیر: شعبده بازان با استفاده از ابزار تیز و برنده به برنامه‌های خود هیجان می‌بخشند که البته این کار بسیاری خطرناکی است. اما شمشیر یکی از این وسایل است که با بلعیدن آن توانایی خودشان را به رخ می‌کشند. البته این کار هیچ راز پنهانی ندارد و با کمترین و کوچکترین اشتباه می‌تواند آسیبی جبران ناپذیر ایجاد کند.

سرمایه لازم برای ورود به شعبده بازی

برای شعبده باز شدن نیاز به سرمایه ندارید فقط باید در کلاس‌های مخصوص این حرفه که شهریه‌های مختلفی برای آن تعیین می‌شود شرکت کنید. یکی از بهترین و به صرفه‌ترین راه‌ها برای یادگیری این هنر استفاده از پکیج تصویری آموزش کامل شعبده بازی است. هر چقدر بتوانید توانایی و مهارت خودتان را در این هنر بالا ببرید بازار کار برای شما پررونق‌تر و پر شورتر خواهد بود فقط باید به خوبی تمرین کنید و علاقه و پشتکار زیادی داشته باشد. هنر شعبده بازی مانند موسیقی و نقاشی یا طراحی است که در این راه باید ثابت قدم بود و پشتکار و مخصوصا علاقه‌ی زیادی داشت تا به موفقیت رسید.

از ابزارهای مختلفی در این حرفه می‌توان استفاده کرد و کارهای شگفت انگیزی انجام داد که می‌توان آن‌ها را با هزینه‌های مختلفی تهیه کرد مثلا تهیه کلاه شعبده بازی از 100هزار تومان شروع می‌شود که بسته با جنس و نوع کلاه به یک میلیون تومان نیز می‌رسد. حداقل سرمایه مورد نیاز برای تهیه وسایل این حرفه شاید در مجموع 10 میلیون تومان باشد که این سرمایه با اولین اجرای ساده از این هنر با سود قابل توجهی در یک ماه بر می‌گردد.

در پایان آموزش شعبده بازی چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان این مجموعه آموزشی علاقمندان به شعبده‌ بازی‌های ساده، خطرناک با مواد شیمیایی، شعبده بازی با قهوه، حباب، نی، ظرف، چوب، جاذبه، پول، رایانه‌ای، برای بزرگسالان، شعبده‌ بازی در مراسم و خیابان و…. را به صورت اصولی یاد گرفته و می توانند متناسب با شرایط مکانی و زمانی شعبده‌ بازی هیجان‌ انگیزی را اجرا کنند.

درمهمانی‌ها و دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی علاوه بر آنکه زمان خوبی برای تفریح‌های دسته‌ جمعی و معاشرت با یکدیگر است، فرصتی طلایی نیز به شمار می‌رود تا تردستی‌ها و مهارت‌های خودتان را هم به رخ دیگران بکشید به خصوص بچه‌های کم سن و سال‌تر را سرگرم کنید. و از آن جا که شعبده‌ بازی یک هنر پرطرفدار می‌باشد با یادگیری آموزش شعبده‌ بازی در انتها قادر خواهید بود به عنوان یک شعبده باز در سیرک‌های داخلی و بین‌المللی فعالیت کنید.

بازار کار شعبده بازی در ایران چگونه است؟

آموزش شعبده بازی احتمالا در اولین نظر هنری گران قیمت و عجیب باشد. اما مطمئن باشید که پس از دیدن ویدئوهای مجموعه آموزش شعبده‌ بازی نظرتان عوض خواهد شد.

در این مجموعه خواهید دید که اغلب ترفندهای بدون وسایل انجام می‌شود. البته برخی مهارت‌های شعبده‌ بازی نیاز به وسایلی دارند که اکثرا از وسایل کاربردی اطراف ما و در خانه هستند. بدیهی است که در سطوح بالای شعبده‌ بازی نیاز به وسایل خاص مانند کارت های شخصی سازی شده، دست مصنوعی و برخی ترکیبات مخصوص دیده می شود. اما در بیشتر مواقع تنها چیزی که مورد نیاز است، دقت، مهارت و سرعت شعبده باز است.

با توجه به این موارد می‌توانید شما می توانید در سیرک‌ها، همکاری با گروه های موسیقی و نیز تورها و کنسرت ها مشغول به کار شوید. و همچنین شما می توانید با برگزاری کلاس های خصوصی، آموزش در فضای مجازی به علاقمندان در این زمینه به در آمد ماهیانه بین 5 الی 20 میلیون تومان برسید. که این در آمد با توجه به میزان حرفه ای بودن و فعالیت شما در کار می تواند متغیر باشد.

درآمد شعبده بازی در ایران

شغل شعبده بازی هنری جذاب و سرگرم کننده است که گاها با ابزارهای مخصوصی انجام می‌شود و برخی اوقات بدون داشتن وسیله‌ی خاصی یک صحنه جذاب و خیره کنند توسط شعبده باز خلق می‌شود. همه‌ی این توانایی‌ها و مهارت‌ها بر میزان درآمد یک شعبده باز تاثیر گذار است و بسته به میزان فعالیت آن در ماه می‌توانند درآمد متغیری داشته باشد. اما اگر به صورت تخصصی و حرفه‌ای وارد این حرفه شوید و در سیرک‌ها و کنسرت‌های مختلف مشغول به کار شوید و یا بتواند کلاس‌های خصوصی در داخل و خارج برگزار کنید می‌توانید درآمد بسیار زیادی از این راه کسب کنید. اما به طور میانگین حداقل حقوق دریافتی ماهانه این هنر بین 5 تا 20 میلیون تومان متغیر است.

درآمد شعبده بازی در جهان

شعبده بازی نه تنها در ایران بلکه در کشورهای مختلف نیز هنری جذاب و مهیج محسوب می‌شود که علاقه مندان زیادی به تماشای این هنر می‌پردازند. آدم‌های معروفی در این هنر فعالیت می‌کنند که تنها با یک  اجرا مبالغ هنگفتی از این راه کسب می‌کنند. در ایالت متحده و کشورهای اروپایی شعبده بازان درآمد خوبی می‌توانند داشته باشند و حداقل مبالغ دریافتی این هنرمندان در سال را می‌توان چیزی در حدود 30 میلیون دلار در سال برآورد کرد. این مبلغ بسته به نوع اجرا و چگونگی آن و همچنین میزان توانایی و مهارت شعبده باز متفاوت خواهد بود. افراد بزرگ این حرفه مثل کاپرفیلد، انجیل و… در سال مبالغ بسیاری زیادی کسب می‌کنند. به طوریکه آنجل در یک سال 70 میلیون دلار از اجراهایش به دست آورده است. همچنین دارایی خالص کاپرفیلد بزرگترین شعبده باز جهان 800 میلیون دلار تخمین زده شده است که از این راه به دست آمده است.

آموزش های مربوط به سطح مبتدی

3 ساعت

آموزش های مربوط به سطح متوسط

4 ساعت

اصول و تکنیک های سطوح پیشرفته

1 ساعت

حقه های ساده شعبده بازی

12 ساعت

شعبده بازی بازی با کارت

18 ساعت

شعبده بازی یا تردستی با جادوگری تفاوت دارد. تردستی یک هنر است و با حقه های متفاوت مردم را متحیر می کنند. اما جادوگری انجام کارهای غیرعادی با نیرویی خاص است.
آموزشگاه آنلاین 118 فایل با کمک گرفتن از اساتید برتر بین المللی در  این حوزه سعی بر این داشته  تا بهترین و با کیفیت ترین آموزش‌ها را به صورت زیرنویس تحت لفظی فارسی یا زبان فارسی در اختیار شما قرار دهد.
هنر شعبده بازی هنری ظریف و بی کران می باشد که شامل علوم : فیزیک،شیمی،ریاضی است و حقه، سرعت دست و پنهان کاری توسط وسیله و دست در هنر شعبده بازی نقش دارند. شعبده بازی مانند هنرهای دیگر شامل ، نقاشی ، خوانندگی ، طراحی و … یک هنر کامل و بی کران می باشد.
برقراری ارتباط با سایر شعبده بازان راهی عالی برای نشان دادن تأثیرات جدید خود به دیگران بدون نگرانی از شکست و افشای اسرار است. شعبده بازان دیگر می توانند بازخورد ارزشمندی به شما ارائه دهند و حتی روش های بهتری را به شما آموزش دهند.
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

تاکنون 20 نظر ثبت شده است

10 دیدگاه برای آموزش شعبده بازی (0 تا 100)

 1. KM731

  خیلی ممنون از مجموعه خوبتون

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما

 2. بیژن مرادی

  چند ساعت آموزشتون؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   آموزش شمع سازی وب‌سایت 118فایل شامل بیش از 84 ساعتویدئو آموزشی است که صفر تا صد شعبده بازی را ارائه می دهد..
   سپاس از همراهی شما

 3. kazem

  نحوه ارسال و طریقه پرداخت به چه صورته؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مجموعه آموزشی شمع سازی به صورت لینک دانلود و یا دی وی دی می توانید خریداری کنید. برای پرداخت می توانید از طریق سایت آنلاین پرداخت کنید و یا پس از دریافت دی وی دی مجموعه هزینه را به مامور پست دهید.
   سپاس از همراهی شما

 4. 78787878

  سلام نحوه پرداخت به چه صورت هست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   می توانید هم به صورت اینترنتی هزینه را پرداخت کنید و هم هزینه را هنگام دریافت بسته آموزشی به مامور پست بدهید.
   سپاس از همراهی شما

 5. علی نژاد

  سلام چون کار عملی هست کلاس حضوری بهتر نیست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   می توانید همراه با مدرس مجموعه گام به گام مراحلشعبده بازی را انجام دهید و در صورت بروز مشکل ویدئو آموزشی را مجدد مشاهده کنید.
   سپاس از همراهی شما

 6. طاها امینی

  وسایلی که مورد نیاز هست چقدر هزینه دارد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این آموزش شعبده بازی با وسایل ساده و در دسترس انجام می شود که حتی می توانید باکمترین هزینه وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید.
   سپاس از همراهی شما

 7. نیما

  اگر لینک دریافت کنیم همون اموزشی که روی دی وی دی هست رو ارسال می کنین یا فرق میکنه

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   . مجموعه مورد نظرتان را می توانید به یکی از روش های لینک دانلود و دی وی دی دریافت کنید و هیچ تفاوتی در محتوای آموزشی وجود ندارد.
   سپاس از همراهی شما

 8. فرزاد

  چه تکنیکایی رو یاد می دین؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این مجموعه بیش از 90 تکنیک ارائه شده که از ابزار ساده ای مانند کارت، سکه، قهوه، آهنربا و … استفاده شده است.
   سپاس از همراهی شما

 9. قائد

  چرا زیرنویسای ویدئو باز نمیکنه

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   برای رفع هر گونه مشکل فنی لطفا با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.
   شماره واحد پشتیبانی: 02122221240
   سپاس از همراهی شما

 10. عماد

  آموزشتون تو چه سطحیه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   آموزش شعبده بازی صفر تا صد بوده و برای همه افراد با هر سطحی مناسب و کاربردی است.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

840

خریدار

4.7

رضایت

شناسه آموزش: 107

اطلاعات تکمیلی

درصد تکمیل آموزش

تسلط مدرس

92%

سرعت دانلود

100%

کیفیت ویدئو

85%

کیفیت صوت

85%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

عضویت شما با موفقیت انجام شد