آموزش زبان فرانسه

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

قیمت محصول

100 تخفیف

230,000 تومان

تا کنون 630 نفر این محصول را خریداری کردند

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

مشاوره و پشتیبانی

تاریخ انتشار: 1397/01/14

حجم آموزش: 8.22 گیگابایت

تاریخ بروزرسانی: 1401/01/14

زمان آموزش: 12 ساعت

سطح آموزش: صفر تا صد

تاریخ انتشار: 1397/01/14

حجم آموزش: 8.22 گیگابایت

زمان آموزش: 12 ساعت

این زبان جذاب رو سریع و راحت یاد بگیر
آموزش خوب + تمرین مداوم = یادگیری فرانسوی

آموزش زبان فرانسه 118فایل شامل دو بخش می باشد که بخش اول دربردارنده بیش از 20 درس بوده و برای افراد سطح مبتدی مناسب است و بخش دوم این مجموعه بیش از 50 درس را در برگرفته است که برای سطوح پیشرفته تر تهیه شده است.

مدرس این مجموعه آموزشی الکسا (Alexa Polidaro’s) نام داشته که به شیوه ای جذاب و همراه با طنز به آموزش زبان فرانسه می پردازد. در طول آموزش با اعداد در زبان فرانسه، نحو تلفظ هرعدد، روزهای هفته و دیگر مباحث آشنا خواهید شد. تلفظ و لهجه درست در هر زبانی که یاد می گیرید بسیار مهم است. از آنجایی که الکسا یک فرانسوی زبان است، شما به خوبی نحوه تلفظ کلمات فرانسوی را فرا می گیرید.

〈 خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان فرانسه! 〉

   این آموزش توسط 118 فایل تضمین میشود   

 در صورتی شروع کردید و یاد نگرفتید  

مبلغ پرداختی به شما باز خواهد گشت

بدون هیچ قید و شرطی؟؟

آموزش زبان فرانسوی از صفر تا صد

آموزش زبان فرانسه از صفر تا صد می‌تواند به چندین مرحله تقسیم شود. در ادامه به یک روند معمول برای آموزش زبان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته اشاره می‌کنم:

 1. مرحله مبتدی: در این مرحله، شروع به یادگیری الفبای فرانسوی و اعداد اولیه می‌شود. همچنین آشنایی با جملات و واژگان ساده و رایج برای بیان نیازهای روزمره انجام می‌شود.
 2. مرحله متوسط: در این مرحله، تمرکز بر تقویت دایره واژگان، گرامر پایه و مهارت‌های شنیداری و گفتاری بیشتر است. مطالعه داستان‌ها و متون ساده نیز می‌تواند به یادگیری زبان کمک کند.
 3. مرحله پیشرفته: در این مرحله، کار با متون پیچیده‌تر، تمرین‌های گرامر پیشرفته و تقویت مهارت‌های مکالمه و نوشتاری مورد توجه قرار می‌گیرد. همچنین مطالعه کتب و روزنامه‌های فرانسوی می‌تواند به تسلط بر زبان کمک کند.

برای بهبود مهارت‌های زبانی در هر مرحله، توصیه می‌شود که شما ابتدا به آموزش به خوبی توجه کرده و بعد از آن به تمرین آن بپردازید به یاد داشته باشید که زبان فرانسه فرار است و برای تسلط به آن به تمرین همیشگی نیاز خواهید داشت.

آموزش زبان فرانسه آنلاین

یک سوال مهم آیا میشه به صورت مجازی زبان فرانسوی را یاد گرفت ؟

بله، می‌توانید با استفاده از دوره‌های آموزش زبان فرانسه آنلاین یا مجازی، زبان فرانسه را یاد بگیرید. امروزه بسیاری از پلتفرم‌ها و وب‌سایت‌ها دوره‌های آموزش زبان فرانسه آنلاین ارائه می‌دهند که شامل ویدیوهای آموزشی، تمرین‌ها، آزمون‌ها، مکالمات تعاملی و منابع آموزشی متنوعی است. این دوره‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا به تسلط بر زبان فرانسه برسید و مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خوانداری و نوشتاری خود را بهبود ببخشید.

مهمترین نکته در انتخاب دوره‌های آموزش زبان آنلاین، اطمینان از کیفیت و معتبر بودن منبع آموزشی است. همچنین پیشنهاد می‌شود که با تمرکز و پیوسته‌ترین تمرین و تکرار، به تسلط بر زبان فرانسه برسید.

به طور کلی شما با انتخاب دوره مناسب و تمرین میتوانید به خوبی به زبان فرانسوی مسلط شوید.

چرا زبان فرانسه را فرا بگیریم؟

زبان فرانسه یکی از پرکاربرد ترین زبان های دنیا محسوب می شود و خیلی از مردم جهان فرانسوی صحبت می کنند. به غیر از جمعیتی که در خود فرانسه و اروپا هستند و زبان اول آنها فرانسه است، مردم شمال و غرب آفریقا نیز به زبان فرانسه صحبت می کنند. علاوه بر این، بیش از 100 میلیون از مردم جهان، زبان فرانسه را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده اند.

اگر شما هم یکی از علاقه مندان به زبان فرانسه هستید، با تهیه این مجموعه آموزشی می توانید آن را به راحتی و به صحیح ترین فرم آن یاد بگیرید. شاید شما فکر مهاجرت یا سفر به فرانسه و پاریس را داشته باشید و به این منظور باید حتما به زبان فرانسه مسلط باشید تا بتوانید به راحتی با مردم آنجا ارتباط برقرار کنید.

آموزش زبان فرانسه 118فایل مناسب چه افرادی است؟

در پایان آموزش زبان فرانسه چه اتفاقی می‌افتد؟

آموزش زبان فرانسه نحوه تلفظ درست و در واقع صداهای زبان فرانسه را به شما آموزش می دهد، به طوریکه با تماشای مداوم هر درس فرانسه و تکرار و تمرین فراوان، قادر به مکالمه زبان فرانسوی همانند یک فرانسوی زبان (Native) خواهید بود. همچنین تمام مباحثی که لازمه یادگیری زبان فرانسه است به طور کامل آموزش داده شده است. 

در یادگیری یک زبان جدید مهمترین مسئله ای که باید مورد توجه قرار گیرد یک منبع معتبر و قابل اعتماد می باشد، لذا وب سایت 118فایل یکی از برترین و در عین حال معتبرترین منابع آموزش زبان فرانسه را برای شما زبان آموزان عزیز فراهم آورده است. شما این زبان را از پایه و اصولی یاد خواهید گرفت و در پایان این آموزش کاملا به زبان فرانسه مسلط خواهید شد.

آموزش زبان فرانسه برای مبتدیان

1 ساعت

آموزش گرامر زبان فرانسه با الکسا

1 ساعت

آموزش زبان فرانسه(الفبا،احوال پرسی، آب و هوا، ساعت، لهجه های فرانسوی)

4 ساعت

آموزش زبان فرانسه(یادگیری واژگان اعضای بدن، حیوانات، سبزیجات، مدرسه، ورزشی، ضمایر،موسیقی)

6 ساعت

باید از روش های مکمل استفاده کنید، مثلا همانگونه که گفته شد، به معانی نگاه نکنید و خودتان دنبال پیدا کردن شان باشید (این را نتایج تحقیقات جدید می گوید) تا ماندگاری کلمات و جملات در ذهن تان بیشتر شود.
تلفظ فرانسوی در حقیقت به سه دسته تقسیم می شود که عبارتند از : فرانسوی اروپایی ، فرانسوی کانادایی و فرانسوی آفریقایی. اما موضوع به همین جا ختم نمی شود. حتی در داخل خود کشور فرانسه نیز مردم در در شهرهای مختلف با لهجه های متفاوت و مختلف با یکدیگر صحبت می کنند. البته این موضوع در اکثر کشورها وجود دارد و هر شهری لهجه خود را دارد، درست همانطور که لهجه مردم در می سی سی پی با مردم نیوجرسی فرق دارد و یا لهجه لندنی با لهجه لیورپولی متفاوت است.
تمامی زبان‌های اروپایی از سال 2001 در 6 سطح A1, A2, B1, B2, C1, C2 قرار گرفته‌اند که قابلیت ارجاع و همگام‌سازی داشته باشند (رجوع کنید به CECRL). متدهای نوین آموزش زبان فرانسه نیز از این چارچوب پیروی می‌کنند. زبان آموز در سطح A مبتدی، در سطح B مستقل و در سطح C کارآزموده و مجرب می‌شود. شایان توجه است که معمولا فرانسه تا پایان سطح B2 تدریس می‌شود و فردی که مدرک B2 DELF را کسب کند، از بابت دانش زبان با مدرس زبان فرانسه برابری می‌کند.
اپلیکیشن‌‌ها و انواع نرم‌افزارها از محبوب‌ترین روش‌های یادگیری زبان فرانسه هستند. اکثر اپلیکیشن‌ها متمرکز بر لغات هستند و کمتر به گرامر می‌پردازند. اپلیکیشن‌ها دایره لغات را خیلی سریع بهبود می‌دهند، زیرا کلمات را بارها و بارها تکرار می‌کنند و شما می‌توانید در هر زمان و هر مکانی زبان فرانسه را یاد بگیرید. به یاد داشته باشید که اپلیکیشن‌ها فقط یک روش مکمل محسوب می‌‌شوند و نمی‌توانند جایگزین روش‌های اصلی یادگیری زبان باشند.
آموزشگاه آنلاین 118 فایل با کمک گرفتن از اساتید برتر بین المللی در  این حوزه سعی بر این داشته  تا بهترین و با کیفیت ترین آموزش‌ها را به صورت زیرنویس تحت لفظی فارسی یا زبان فارسی در اختیار شما قرار دهد.
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00
00:00

تاکنون 20 نظر ثبت شده است

10 دیدگاه برای آموزش زبان فرانسه

 1. طاهره چرمچی

  کی بسته به دستم میرسه آیا؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بسته آموزشی شما بین 3 تا 7 روز کاری تحویل داده خواهد شد.
   سپاس از همراهی شما

 2. sarina

  زبان فرانسه را می توان با این دوره آموزشی هم یادگرفت؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله می توان زیان فرانسه را به صورت غیرحضوری نیز یادگرفت تنها به شرطی که به آن علاقه داشته باشید.
   بسپاس از همراهی شما

 3. beni

  پشتیبانی از دوه دارید؟ اگر دارید چه جوری هست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بله داریم، شرایط پشتیبانی اینگونه است که اگر تا مدت 6 ماه پش از خرید شما هر گونه به روز رسانی و تغییری در این دوره ایجاد شود. این دوره به صورت رایگان دوباره در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
   سپاس از همراهی شما

 4. arminsp

  چرا میگن زبان فرانسه زبان عشقه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   واقعا یادگیری زبان فرانسه، لذت یادگیری زبانی زیبا، غنی و خوش‌آهنگ است به همین خاطر آن را زبان عشق هم نامیده اند.
   همچنین یک زبان تحلیلی است که ذهن را سازمان می‌بخشد و تفکر انتقادی را توسعه می‌دهد و این برای بحث و مذاکره یک مهارت ارزشمند محسوب می شود.
   سپاس از همراهی شما

 5. marjan_8843

  در این دوره چه چیزهایی اموزش داده میشود؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این دوره با کلمات مربوط به خودرو در زبان فرانسه، آب و هوا و فصول در زبان فرانسوی، ماه های سال در زبان فرانسوی، روزهای هفته در زبان فرانسوی، سلام و احوال پرسی فرانسوی، آموزش رنگها در زبان فرانسه، حروف اضافه ی فرانسوی و … آموزش داده می شود.
   سپاس از همراهی شما

 6. mahan_sharifinia

  با یادگیری این زبان می شود کسب درآمد کرد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام احترام
   بله میتوان کسب درآمد داشت. همانطور که اطلاع دارید در ایران بیشتر افراد به دنبال مسلط شدن به زبان انگلیسی هستند و کمتر کسی به زبان فرانسه مسلط است و یاد داشتن این زبان برای شما ویژگی بسیار خوبی یه شمار میابد و می توانید کسب درامد داشته باشید.
   سپاس از همراهی شما

 7. ayda

  چه آزمون ها و مدارک معتبری برای زبان فرانسه هست؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   دیپلم‌های بین‌المللی آموزش زبان فرانسه DELF و DALF هستند که اعتباری همیشگی دارند. در کنار آن، گواهی‌های یک یا چند ساله TCF، TEF، TFI و … هم وجود دارند.
   سپاس از همراهی شما

 8. ata zarin

  عالی بود فقط کاش اینم اشاره میکردین که هر بخشی رو چطور میشه تشخیص داد که در چه سطحی عالی بود فقط کاش اینم اشاره میکردین که هر بخشی رو چطور میشه تشخیص داد که در چه سطحی هستن یا مثلا از کجا باید شروع کرد؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام احترام
   می توانید برای گرفتن چنین اطلاعاتی با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.
   سپاس از همراهی شما

 9. الناز

  با این دوره می تونم مسلط به زبان فرانسه بشم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   اگر در ابتدا راه هستید میتونه بسیار به شما کمک کنه تا این زبان را یاد بگیرید.
   سپاس از همراهی شما

 10. farzad fahimi

  زبان فرانسه میگن زبانه عشقه خیلی دوست دارم یادبگیرم انشالله که مجموعه کاربردی باشه. بعدا دوباره میام نظرمو میگم که خوب بود یا نه

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

630

خریدار

4.8

رضایت

شناسه آموزش: 2375

اطلاعات تکمیلی

درصد تکمیل آموزش

تسلط مدرس

92%

سرعت دانلود

100%

کیفیت ویدئو

85%

کیفیت صوت

85%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

عضویت شما با موفقیت انجام شد