118فایل 118فایل

آموزش زبان انگلیسی سطح مقدماتی

4.9

قیمت محصول

100 تخفیف

576,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

آموزش زبان انگلیسی سطح مقدماتی

آموزش زبان انگلیسی سطح مقدماتی 118فایل با بیش از 35 ساعت ویدئو آموزشیاز دو بخش گرامر و لغات تشکیل شده است. در بخش لغات، اصطلاحات رایجی که برای ابراز علاقه در زبان انگلیسی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد معرفی می‌شود. که این اصطلاحات در مکالمه روزانه به کار برده می‌شود و نحوه صحیح استفاده از آن توضیح داده شده است.

فعل‌های مرکب با fill، اصطلاح رایج با all، کلمات کاربردی، آموزش رنگ‌ها، نحوه استفاده sorry و excuse me، دیالوگ مربوط به غذا، لغات مربوط به البسه، آموزش تفاوت بین listen و hear، تفاوت افعال want و need، نحوه بیان ساعت و غیره از موضوعاتی است که در بخش لغات آموزش زبان انگلیسی مقدماتی فرا خواهید گرفت. همچنین در این بخش لغاتی درباره مباحثی مربوط به پول، حمام، تمیزکاری، لباس، خوردن، اعضای خانواده، اعضای بدن، سفر و غیره را آموزش می‌بینید.

در این آموزش نحوه تسلط بر لغات، معرفی صفاتی برای توصیف مردم، آموزش اشکال هندسی، لغات مشابه big، لغاتی انگلیسی برپایه فرانسوی و غیره به طور دقیق توضیح داده می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت در این مجموعه لغات کاربردی و پایه زبان را فرا خواهید گرفت، به گونه‌ای که می‌توانید یک ارتباط ساده با انگلیسی زبان‌ها برقرار کنید.

در بخش گرامر این مجموعه نحوه استفاده صحیح A، An، The، Was، Were، Also، Too، As well و غیره آموزش داده می‌شود. همچنین نحوه به کاربردن فعل‌هایی مانند Do، Dose، Did، Don’t، Doesn’t، Didn’t، Could، Should و… نیز در آموزش زبان انگلیسی فرا خواهید گرفت. در بخش گرامر به قیدهایی نظیر Always, Usually, Often, Sometimes, Never هم پرداخته می‌شود.

در این آموزش زبان انگلیسی مقدماتی زمان افعال و نحوه استفاده هر فعل با توجه به زمان آن معرفی می‌شود تا بتوانید در یک گفت‌وگو منظور خود را به درستی به مخاطب خود برسانید.

نمونه ویدئو آموزش زبان انگلیسی سطح مقدماتی 118فایل

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه زبان انگلیسی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای یادگیری زبان انگلیسی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقه مندان آموزش دهد.

سرفصل های دوره صفر تا صد آموزش زبان انگلیسی سطح مقدماتی

سرفصل های دوره

13 ساعت

22 ساعت

خلاصه‌ای از محتویات آموزش زبان انگلیسی مقدماتی!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث زبان انگلیسی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا زبان انگلیسی مقدماتی 118فایل را فرا بگیریم؟

فراگیری زبان از هر سنی می‌تواند پیشرفت‌های بسیاری را برای افراد رقم بزند که مهم‌ترین این پیشرفت‌ها در زمینه‌های علمی خواهد بود. در تجارت و یا سفرهای گردشگری دانستن زبان انگلیسی یک مزیت محسوب می‌شود، زیرا بیشتر مردم دنیا به زبان انگلیسی تسلط نسبی دارند.

این آموزش سطح مقدماتی زبان انگلیسی را یاد می‌دهد تا علاقمندان، تاجران و گردشگران بتوانند در سفرهای خود به کشورهای مختلف سفری راحت و بدون مشکلی را رقم بزنند. این دوره یک مجموعه کامل برای کسانی که می‌خواهند در زمان کم مباحث پایه زبان را فراگیرند مناسب است.

این آموزش مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش زبان انگلیسی مقدماتی چه اتفاقی می‌افتد؟

در این مجموعه نحوه درست استفاده از اصطلاحات، لغات و اصطلاحات پرکاربرد ارائه شده است. آموزش زبان انگلیسی مقدماتی همچنین تلفظ صحیح لغات را آموزش می‌دهد که در نتیجه می‌توان گفت علاوه بر لغات و گرامر، تلفظ کلمات را فرا خواهید گرفت.

توجه داشته باشید که این آموزش در بخش گرامر به زمان افعال بسیار توجه داشته، زیرا زمان افعال در درک بهتر جمله بسیار موثر است و همچنین قید‌ها بخش دیگری از گرامر این مجموعه است که به طور مختصر چند قید مهم را آموزش می‌بینید.

امروزه آموزش انگلیسی بسیار پر اهمیت و لازمه زندگی امروزیست.

بازار کار زبان انگلیسی مقدماتی در ایران چگونه است؟

مقدمات زبان که در این آموزش به آن پرداخته شد اولین قدم برای شروع زبان انگلیسی می‌باشد. اگر می‌خواهید در حوزه تدریس زبان انگلیسی فعالیت کنید پیشنهاد ما به شما تماشای آموزش زبان انگلیسی مقدماتی است، زیرا پایه و مقدمات زبان را به صورت اصولی فرا خواهید گرفت و آمادگی لازم برای ورود به سطوح بالاتر را کسب خواهید کرد.

آموزش زبان انگلیسی مقدماتی به کسانی که می‌خواهند در هتل‌ها و رستوران‌های بین‌ المللی کار کنند کمک خوبی به شمار می‌رود، زیرا توانایی ارتباط برقرار کردن با مهمان‌های خارجی را به دست خواهند آورد. توصیه می‌کنیم در کنار آموزش زبان انگلیسی مقدماتی تمرین و تکرار لغات و گرامر را فراموش نکنید.

اگر قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل را دارید توصیه می کنیم آموزش زبان انگلیسی مقدماتی را تهیه کنید تا در کمترین زمان اصولی و درست زبان را فرابگیرید.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

در آموزش زبان انگلیسی مقدماتی، تلفظ درست بسیاری از کلمات دشوار ارائه شده است. با تماشای این ویدئو ها می توانید نحوه تلفظ درست بیشتر کلمات انگلیسی را فرا بگیرید .

این آموزش در دو سطح مبتدی و متوسطه ارائه شده است و برای هر فرد در این سطح کاملا مناسب است.

آموزش زبان انگلیسی مقدماتی تمام مباحث و نکات مربوط به زبان را به شما عزیزان ارائه داده است تا بتوانید مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید. برای تسلط به زبان انگلیسی باید تمرین زیادی داشته باشید.

گروه آموزشی 118فایل سعی داشته تمامی موارد زبان انگلیسی رو در آموزش به صورت دقیق بیان کرده باشد به صورتی که در پایان آموزش قادر به صحبت کردن به زبان انگلیسی به صورت حرفه ای باشید و در نهایت اگر موردی بود که شما یاد نگرفتید، پشتیبانان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

ساختار عمومی ساختن اسامی ملکی بسیار ساده است، گرچه ممکن است در ابتدا کمی گیج کننده به نظر برسد. در زبان فارسی برای ساختن حالت مالکی برای اسامی به انتهای آن کسره مالکیت اضافه می کنیم. در انگلیسی نیز قواعد ساختن اسامی مالکیت کمی متفاوت است.
نکته: جایگاه اسم مالک در زبان فارسی عموما بعد از اسم مملوک است. در انگلیسی این جایگاه برعکس است. در ساختن اسامی ملکی این یکی از اشتباهات بسیار رایج فارسی زبانان است. همچنین توجه داشته باشید که در زبان فارسی پسوند به اسم مملوک اضافه می شود ولی در انگلیسی این کار برای اسم مالک انجام خواهد گرفت.

برای نشان دادن مالکیت یک اسم بر دیگری به اسم مالک پسوند ” s’ ” را اضافه کنید.

در زبان انگلیسی به صورت کلی اسامی (به جز در شرایط خاص) همیشه همراه با حروف تعریف به کار برده می شوند. حروف تعریف در این زبان به دو دسته تقسیم می شوند:
حروف تعریف معین: نشان میدهد اسمی که به همراه آن آمده برای مخاطب شناخته شده است.
حروف تعریف نامعین: نشان میدهد اسمی که به همراه آن امده برای مخاطب شناخته شده نیست یا شناختن آن بی اهمیت است.

قاعده کلی جمع بستن اسامی در زبان انگلیسی بسیار ساده است. به انتهای اسم پسوند s- را اضافه کنید و اسم جمع خواهد شد.

تعداد اسامی بی قاعده در حالت جمع در زبان انگلیسی بسیار کم است و به سادگی می توانید آنها را یاد بگیرید. واژه نامه های انگلیسی به حالت جمع این اسامی اشاره می کنند پس در صورت تردید داشتن به واژه نامه مراجعه کنید. برخی از اسامی بی قاعده دچار تغییر شکل بی قاعده می شوند و برخی بدون پسوند –s جمع بسته می شوند.

ضمایر ملکی کلماتی هستند که به جای اسم می نشینند و مالکیت آن را نشان می دهند.

از آنجا که در زبان فارسی از یک فرم از ضمایر شخصی برای هر دو حالت استفاده می شود یادگیری این ضمایر شاید در ابتدا کمی برای شما مشکل به نظر برسد. همانطور که از نام آنها بر می آید ضمایر شخصی فاعلی به جای فاعل جمله قرار می گیرند و به همین صورت ضمایر شخصی مفعولی به جای مفعول جمله قرار خواهند گرفت.
فاعل جمله عموما فرد یا چیزی است که عمل را انجام می دهد.

ضمایر نسبی (موصولی) یا Relative Pronouns ضمایری هستند که از آنها برای نشان دادن رابطه یک اسم با موضوعی خاص استفاده می شود.

زمان آینده استمراری (Future continuous) بر روی طول کشیدن یک کار یا فعالیت در آینده تاکید می کند.

قیدها (adverbs) کلماتی هستند که خصوصیتی در مورد فعل ها، صفات یا قیدهای دیگر را نشان میدهند. آنها نشان میدهند که یک کار چطور انجام می شود، یا یک چیز چطور اتفاق می افتد.

افعال کمکی (auxiliary verbs) در زبان انگلیسی، افعالی هستند که برای سوالی کردن، منفی کردن، ساختن زمان های خاص و حالت مجهول به جمله اضافه می شوند. این افعال عبارتند از be، do، have، will. هر یک از این افعال ممکن است شکل ساده یا گذشته داشته باشند که کاربردی مختص به خود دارد.

از حالت امری یا Imperative mood در زبان انگلیسی برای دستور دادن مستقیم به افراد استفاده می شود.

صفات (adjectives) کلماتی هستند که مشخصه ای خاص در مورد یک اسم را نشان میدهند. آنها نشان می دهند یک اسم چطور خواصی دارد.

صفات در جمله معمولا پیش از اسمی که به آن نصب داده شده اند قرار میگیرند. می توان برای توصیف یک چیز بیش از یک صفت نیز استفاده کرد.
نکته: در صورتی که بیش از یک صفت برای توصیف یک اسم داشتیم معمولا باید صفات مربوط به نظر و عقیده (صفاتی که نظر ما در مورد چیزی را نشان میدهد مثل: beautiful, funny, nice, ugly و …) را پیش از صفات واقعیت (صفاتی که واقعیتی را در مورد یک چیز نشان می دهد مثال: small, young, pink, plastic و …) قرار می گیرد.

حروف اضافه (Preposition) کلمات کوتاهی هستند که معمولا پیش از اسم ها می آیند. حروف اضافه رابطه بخش های مختلف جمله با هم را نشان می دهند.

از حالت مجهول (Passive) در زبان انگلیسی برای نشان دادن جملاتی استفاده می شود که در آنها به فاعل جمله اشاره ای نمی شود.

مصدر یک فعل، شکل اولیه و ساده آن فعل است.
اسم مصدر یا gerund به شکل ing- دار از فعل گفته می شود. زمانی که فعل با برخی کلمات خاص مورد استفاده قرار می گیرد باید از اسم مصدری آن استفاده کرد.
در مقابل کلماتی که ممکن است تنها با مصدر یا اسم مصدر استفاده شوند، کلماتی هم هستند که می توانند از هر دو آنها استفاده کنند.

10 دیدگاه برای آموزش زبان انگلیسی سطح مقدماتی

 1. شمیم

  عالی بود دستتون درد نکنه

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   سپاس از همراهی شما

 2. hootan.shams

  چقدر طول میکشه بخوام زبان رو کامل یاد بگیرم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   با تمرین مستمر و تماشای دقیق ویدئوهای آموزش زبان انگلیسی مقدماتی می توانید در حدود شش ما مقدمات زبان انگلیسی را فرا بگیرید.
   سپاس از همراهی شما

 3. مونا خانم

  اگه الان سفارش بدم چند روزه به دستم میرسه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   بسته آموزشی شما بین 3 تا 7 روز کاری تحویل داده خواهد شد.
   سپاس از همراه

 4. SAREN

  تعداد دی وی دی هاش چقدره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   آموزش زبان انگلیسی مقدماتی 118فایل با بیش از 35 ساعت ویدئو آموزشی در غالب 6 دی وی دی ارائه شده است.
   سپاس از همراهی شما

 5. سامی

  دوره پیشرفته رو هم دارین؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   دوره آموزش زبان انگلیسی متوسط و پیشرفته در حال تدوین می باشد.
   با سپاس از همراهی شما

 6. chiko

  چرا از 118 فایل باید خرید کنیم؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   امکان دریافت آموزش ها به صورت دی وی دی و یا لینک دانلود مشاوره تلفنی رایگان قبل از تهیه دوره آموزش شرایطی مناسب برای تهیه مجموعه دلخواهتان می باشد.
   سپاس از همراهی شما

 7. mr engineer

  کتاب های کمک آموزشی هم همراهش داره؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   مجموعه آموزش زبان انگلیسی مقدماتی لغات و اصلاحات کاربردی و پایه زبان را ارائه می دهد که توسط اساتید برتر دنیا تدریس می شد.
   سپاس از همراهی شما

 8. popak.la456

  آموزش مقدماتی چقدر میتونه مفید باشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   این آموزش سطح مقدماتی زبان انگلیسی را یاد می‌دهد تا علاقمندان، تاجران و گردشگران بتوانند در سفرهای خود به کشورهای مختلف سفری راحت و بدون مشکلی را رقم بزنند. این دوره یک مجموعه کامل برای کسانی که می‌خواهند در زمان کم مباحث پایه زبان را فراگیرند مناسب است.
   سپاس از همراهی شما

 9. برومند

  گرامر هم آموزش داده میشه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   در این آموزش به بررسی لغات پایه زبان و همچنین بررسی گرامر پرداخته شده است.
   سپاس از همراهی شما

 10. نازنین مالک

  من زبانم خوب نیست این آموزش میتونه کمکم کنه؟

  • پشتیبان 118فایل

   با سلام و احترام
   آموزش زبان انگلیسی مقدماتی صفر تا صد می باشد. در این آموزش لغات کاربردی و پایه زبان را فرا خواهید گرفت، به گونه‌ای که می‌توانید یک ارتباط ساده با انگلیسی زبان‌ها برقرار کنید.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسه آموزش: 3346

اطلاعات تکمیلی آموزش زبان انگلیسی سطح مقدماتی

درصد رشد

کیفیت تصویر

80%

کیفیت صوت

85%

سرعت دانلود

99%

تسلط مدرس

92%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

مقاله‌های مرتبط

ورود / ثبت‌ نام

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد کنید.

عضویت شما با موفقیت انجام شد