آموزش سنگ تراشی

قیمت آموزش با تخفیف ویژه

40% تخفیف

228,000 تومان

با خرید این آموزش از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

درصدی از درآمد هر ماه فروشگاه 118فایل به موسسه خیریه محک اهدا میشود. شما هم در این امر خیر سهیم باشید.

مشاوره و گفتگو پیش از خرید

توضیحات

آموزش سنگ تراشی (صفر تا صد)

در سنگ‌ تراشی روش‌های مختلفی رایج است که تراش‌سنگ، برش‌سنگ، خراش‌سنگ و روش‌های تلفیقی از جمله آن‌ها می‌باشند. در آموزش سنگ‌ تراشی شما با برخی از این روش ها که کاربردی در معرق، برجسته کاری و پیکرتراشی روی سنگ دارند آشنا خواهید شد. آموزش سنگ‌ تراشی با معرفی کامل ابزارآلات سنگ‌ تراشی و مقدماتی برای شروع سنگ‌ تراشی آغاز شده و با آموزش سنگ‌ تراشی به شکل معرق، برجسته کاری و پیکرتراشی ادامه می یابد.

در قسمت معرفی ابزارآلات سنگ تراشی شما با انواع قلم، چکش و سایر ابزار سنگ‌ تراشی آشنا خواهید شد و نحوه استفاده و کارایی این ابزار را فرا خواهید گرفت. آموزش سنگ‌ تراشی 118 فایل با بیش از 7 ساعت ویدئو آموزشی به شما تمامی آموزش های لازم به همراه تکنیک های سنگ‌ تراشی را ارائه می دهد.

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه کسب و کار 118فایل، تلاش نموده در زمینه سنگ تراشی تمامی موارد مورد نیاز و با اهمیت بالا را برای شروع سنگ تراشی و متخصص شدن در این زمینه را به صورت جامع و صفر تا صد خدمت شما عزیزان و علاقمندان این حرفه‌ی پرسود آموزش دهد.

خلاصه‌ای از محتویات آموزش سنگ تراشی!

دریافت گواهینامه بین‌المللی

هنرجویان عزیز شما پس از پایان این آموزش به تمام مباحث سنگ تراشی آشنا و مسلط خواهید بود و در صورت تمایل برای دریافت گواهینامه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چرا سنگ تراشی 118فایل را فرا بگیریم؟

هنر سنگ تراشی علاوه بر یک سرگرمی می تواند یک منبع کسب درآمد برای شما باشد و شما با فراگیری هنر سنگ‌ تراشی می توانید که مجسمه های سنگی زینتی، لوح های سنگی زینتی و… را بسازید و با فروش آن ها کسب و کار خوبی را راه اندازی کنید.

آموزش سنگ تراشی مناسب چه افرادی است؟

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

در پایان آموزش سنگ تراشی چه اتفاقی می‌افتد؟

در آموزش سنگ تراشی شما با انواع ابزار سنگ‌ تراشی و حکاکی روی سنگ از جمله انواع قلم، چکش‌ها و… آشنا شده و یاد خواهید گرفت که نحوه کارایی هر ابزار به چه شکل می باشد. همچنین با نحوه انتقال الگو روی سنگ جهت حکاکی آشنا خواهید شد. در آموزش سنگ تراشی نحوه حکاکی روی سنگ مرمر و سنگ آهک نیز ارائه شده است.

شما با مشاهده این ویدئو ها نحوه سنگ تراشی به شکل صورت، حکاکی و سنگ‌ تراشی سرستون ها و حکاکی لوح های سنگی در ابعاد بزرگ و کوچک را فرا گرفته و می توانید با رعایت اصول و تکنیک های سنگ‌ تراشی، تمام طرح ها را پیاده سازی کنید. البته لازم به ذکر است که هنر سنگ تراشی و حکاکی روی سنگ نیاز به تمرین فراوان دارد تا به طور کامل نحوه صحیح استفاده از انواع قلم و قلمه زنی را فراگیرید.

سنگ تراشی از زیبا ترین و همینطور پردرآمد ترین هنرها است!

بازار کار سنگ تراشی در ایران چگونه است؟

امروزه مجسمه های سنگی و سرستون های سنگی در معماری بیرونی و داخلی ساختمان ها کاربرد فراوانی دارند. همچنین لوح‌ها و مجسمه‌های سنگی در ابعاد کوچک‌تر طرفداران زیادی داشته و بسیاری به دنبال‌ خرید این نوع لوازم زینتی هستند. شما بافراگیری هنر سنگ‌ تراشی می‌توانید باساخت لوح‌ها و مجسمه‌های سنگی در ابعاد کوچک و بزرگ درآمد خوبی از فروش آن‌ها داشته‌ باشید.

با توجه به اطلاعات موجود، میزان درآمد سنگ تراشی در هر ماه از 5 میلیون تا 50 میلیون، بسته به تعداد و نوع سفارش، متغیر است. البته مهارت شما نیز در این مسئله بسیار مهم است.

سوالات متداول

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!

درآمد یک سنگ تراش متغیر بوده و با توجه به تعداد سفارشات و نوع تراشی و فعالیتی که روی سنگ انجام می شود بین 5 تا 50 میلیون است.

حداقل فضای مورد نیاز برای یک کارگاه سنگ تراشی 25 متر است. با توجه به تعداد افرادی که در یک کارگاه کار می کنند باید این فضا بزرگتر شود.

با توجه به صفر تا صد بودن آموزش سنگ تراشی، تمام مباحث و مسائل مهم این حرفه آموزش داده شده است و شما پس از اتمام این آموزش، می توانید فعالیت خود را شروع کرده و به صورت حرفه ای آن را ادامه دهید.

با توجه به سر و صدایی که این کار ایجاد می کند و همینطور خاک و گرد و غبار که ایجاد می شود؛ بهتر است در یک کارگاه این کار انجام.

شناسه آموزش: 3234

اطلاعات تکمیلی آموزش سنگ تراشی

درصد رشد

کیفیت تصویر

92%

کیفیت صوت

98%

سرعت دانلود

85%

تسلط مدرس

90%

کتابچه آموزشی

ارائه گواهینامه

زبان فارسی دوبله شده

زیرنویس تحت اللفظی

آموزش دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد

برای جستجو حداقل 1 کلمه وارد نمایید.

شماره شما با موفقیت ثبت شد